دعوت سازمان جوانان حزب اسلامی کار برای شرکت در مراسم 13 آبان

13 آبان

سازمان جوانان حزب اسلامی کار به مناسبت روز 13 آبان با صدور بیانیه ای اعلام کرد که ۱۳آبان از آن رو که صحنه نقش آفرینی جوانان این مرز و بوم است، ارزشی دوچندان می یابد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

۱۳آبان یادآور یکی دیگر از حماسه آفرینی های ملت بزرگ ایران است. در طول دو قرن اخیر این کشور همواره با دو مشکل استعمار خارجی و استبداد داخلی روبرو بوده است. ملت ایران گاه استعمار را مشکل اصلی دیده و گاه استبداد را. همواره کشورهای استعمارگر چشم طمع به این مملکت داشتند. استعمار غربی همواره ایران را به عنوان یکی از مناطق استراتژیک برای گسترش غارت و چپاول خود می دیده است. لکن انقلاب مردم ایران خواب را از چشم استعمارگران ربود، لذا ریشه استعمار غربی در ایران برای همیشه خشکید. ۱۳آبان از آن رو که صحنه نقش آفرینی جوانان این مرز و بوم است، رزشی دوچندان می یابد. جوانان موقعیت شناس ایران عزیز که استعمار خارجی را بیرون راندند و یکی از مشکلات این کشور را مرتفع ساختند ، در سالهای اخیر تلاش خود را در جهت بسط آزادی و عدالت در داخل کشور قرار دادند؛ لکن همچنان در برابر نیت های پلید خارجی نیز بیدار هستند.

انتخابات پرشکوه ۲۴خرداد یکی از تلاشهای پرشمار این جوانان است. نگاه توأمان حمایت آمیز و منتقد جوانان به دولتی که در طول یک سال و اندی اخیر تلاشهای ارزنده ای در جهت کاهش مشکلات مردم داشته است همچنان مستمر خواهد بود. حمایت از دولت و کمک به دولت در راستای ادامه موفقیت‌ها و رفع کاستی‌های پس از انتخابات تا پایان ادامه خواهد داشت.

اینک ما اعضای سازمان جوانان زیرمجموعه حزب اسلامی کار، از مجموعه احزاب اصلاح طلب کشور ۱۳آبان را گرامی داشته و جوانان غیور ایران عزیز را به حضور گسترده در مراسم این روز دعوت می‌نماییم.

انتها ی پیام

کد N562776