برای اطلاع از روند درمانی آیت الله صانعی صورت گرفت؛

تماس تلفنی آیت الله موسوی اردبیلی با آیت الله صانعی

سیاست داخلی,آیت الله صانعی,آیت الله یوسف صانعی

همچنین حجج اسلام و المسلمین موسوی لاری، سید یاسر خمینی(نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی)، اخوان رحمانی، قبادی و تعدادی از محققین پژوهشکده حضرت امام نمایندگی تهران و برخی از چهره های سیاسی آقایان عارف، کواکبیان، محجوب، فیض الله عرب سرخی، نیز از این مرجع تقلید عیادت کرده و برای شفای ایشان دعا نمودند.

ایلنا: آیت الله سیدعبدالکریم موسوی اردبیلی از مراجع تقلید شیعه در قم، طی تماس تلفنی، ضمن کسب اطلاع از روند درمان آیت الله صانعی مطلع، شفای عاجل ایشان را از خداوند منان خواستار شد.

به گزارش ایلنا از قم، آیت الله سیدعبدالکریم موسوی اردبیلی از مراجع تقلید شیعه، طی تماسی تلفنی با آیت الله یوسف صانعی، از آخرین وضعیت جسمانی ایشان مطلع و برای ایشان آرزوی سلامتی کردند.

همچنین در پی دیدار های حضوری حجت الاسلام و المسلمین مسیح بروجردی نوه امام خمینی(س)، به همراه تنی چند از اعضای موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) نمایندگی قم صبح روز جمعه در محل اقامت حضرت آیت صانعی در تهران، از این مرجع تقلید عیادت کردند.

همچنین حجج اسلام و المسلمین موسوی لاری، سید یاسر خمینی(نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی)، اخوان رحمانی، قبادی و تعدادی از محققین پژوهشکده حضرت امام نمایندگی تهران و برخی از چهره های سیاسی آقایان محجوب، عارف، کواکبیان، فیض الله عرب سرخی، نیز از این مرجع تقلید عیادت کرده و برای شفای ایشان دعا نمودند.

کد N562139