حجت‌الاسلام آل‌هاشم در مراسم تشییع پیکر 2 شهید گمنام:

وظیفه ما حفظ فرهنگ شهادت طلبی است

سیاست داخلی,ایلنا,حجت‌الاسلام آل‌هاشم

امروز با توطئه‌های دشمنان بعد از 35 سال از انقلاب به حقانیت حرکت دانشجویان در 13 آبان پی می‌بریم و اعلام می‌کنیم که وظیفه همگان مقاومت و ایستادگی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: وظیفه ما در برابر شهدا حفظ فرهنگ شهادت‌طلبی است که به واسطه دفاع مقدس در جامعه ما نهادینه شده و کشور و ملت را از گزند دشمنان حفظ کرده است.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین آل هاشم در مراسم تشییع پیکر 2 شهید گمنام در قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا، طی سخنانی اظهار داشت: شهدا با بصیرت و عشق به ولایت آگاهانه در خدمت به مردم اسلام و کشور حرکت و جان خود را برای حفظ دین و میهن اسلامی فدا کردند.

وی افزود: شهدا با گام نهادن در مسیر مولا اباعبدالله الحسین با اقتدار برای حفظ دین و اجرای دستورات اسلام جان دادند و اگر شهدا با امام حسین راه امام حسین را نمی‌رفتند امروز از اسلام چیزی برای ما باقی نمانده بود و برکات امروز به برکت فرهنگ عاشوراست.

آل هاشم تاکید کرد: وظیفه ما در برابر شهدا حفظ فرهنگ شهادت‌طلبی است که به واسطه دفاع مقدس در جامعه ما نهادینه شده و کشور و ملت را از گزند دشمنان حفظ کرده است. البته دشمنان با تمام توان خود در جهت زدودن فرهنگ اسلامی ما هستند.

وی همچنین گفت: ‌دشمن در جنگ نرم از تمام ابزار و امکانات برای ضربه زدن به نظام اسلامی بهره می‌برد لذا باید در این حوزه تلاش بیشتری داشته باشیم.

وی گفت: تمام موفقیت‌های هسته‌ای و عرصه‌های گوناگون کشور به واسطه این شهدا به دست ما رسیده، ما باید پیرو محض مقام معظم رهبری باشیم تا اجازه ندهیم به کشور آسیبی برسد. امروز موقعیت ایران در منطقه و جهان موقعیت بسیار مهم و بی‌نظیری است و در مقابل سیاست‌های دشمنان استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار را شاهدیم که البته در صحنه‌های عراق، لبنان و سوریه شکست خورد‌ه‌اند.

آل‌هاشم در پایان خاطرنشان کرد: امروز با توطئه‌های دشمنان بعد از 35 سال از انقلاب به حقانیت حرکت دانشجویان در 13 آبان پی می‌بریم و اعلام می‌کنیم که وظیفه همگان مقاومت و ایستادگی است.

 

کد N561439