شجونی:

جامعتین درحال بررسی فرد واجد شرایط برای رهبری اصولگرایان است

جامعه مدرسين,اصولگرايان,جامعه روحانيت مبارز,انتخابات مجلس

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: موضوع زعامت اصولگرایان باید در جامعه روحانیت و جامعه مدرسین مطرح و تعیین تکلیف شود.

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: موضوع زعامت اصولگرایان باید در جامعه روحانیت و جامعه مدرسین مطرح و تعیین تکلیف شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر شجونی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به فقدان رهبری در میان اصولگرایان، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در جامعتین مباحثی در رابطه با فرد واجد شرایط برای رهبری اصولگرایان درحال بررسی است اما تاکنون این موضوع به نتیجه‌این رسیده است.

وی با بیان این‌که موضوع زعامت اصولگرایان باید در جامعه روحانیت و جامعه مدرسین مطرح و تعیین تکلیف شود، اظهار کرد: رهبر اصول‌گرایان امام خمینی (ره) و بعد از ایشان مقام معظم رهبری هستند و ویژگی‌های اصولگرایان نیز راه امام و رهبری و قانون اساسی و حزب‌الله است.

این فعال سیاسی با تأکید بر این که همه مردم در استان‌ها و همه ائمه جمعه اصولگرا هستند، گفت: اصلاح‌طلبی منفور است و آنها که دم از اصلاح‌طلبی می‌زنند از دایره راه امام و رهبری و قانون اساسی و حزب‌الله خارج هستند.

کماکان جامعتین الگوی کار و وحدت اصول‌گرایان به شمار می‌روند

شجونی با اشاره به ضرورت وجود رهبر در میان اصولگرایان و نقش رهبر در اجماع و وحدت میان آنها، اظهار کرد: همان‌طورکه جمعیتی از مورچه‌ها و زنبور عسل به رهبری نیاز دارد یک جامعه نیز نیازمند رهبری است. ما مشاهده‌ می‌کنیم که در جامعه ما نیز علت این‌که مملکت سرپای خودش ایستاده است حضور رهبری مقتدر است.

این عضو جامعه روحانیت مبارز در پایان با تأکید بر این‌که کماکان جامعتین الگوی کار و وحدت اصول‌گرایان به شمار می‌روند، تصریح کرد: روحانیت برای هول دادن انقلاب با یکدیگر ارتباط دارند تا این انقلاب به ثمر واقعی برسد.

انتهای پیام

کد N561158