حماس: صهیونیست‌ها آرزوی تخریب مسجدالاقصی را به گور می‌بردند

رژيم صهيونيستي,فلسطين

عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" تاکید کرد که دشمن صهیونیستی به رغم تشدید تجاوزات و جنایت‌ها علیه قدس و مسجد الاقصی و ادامه حفاری‌ها در زیر این مسجد مبارک، آرزوی تخریب آن را به گور خواهد برد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) فتحی حماد امروز (جمعه) در جریان مشارکت در راهپیمایی روز خشم تصریح کرد که مقاومت همچنان در حال آماده سازی خود برای نبرد آزاد سازی فلسطین است.

حماد افزود: «لحظه‌ای دست از سلاح برنمی داریم و مبارزان قسام شب و روز در حال آماده سازی و تقویت توان نظامی خود هستند و روز تسویه حساب با دشمن صهیونیستی بسیار نزدیک است.»

وی علمکرد و سیاست‌های تشکیلات خودگردان در کرانه باختری و ادامه همکاری امنیتی با دشمن صهیونیستی به رغم تشدید تجاوزات این رژیم علیه شهروندان و مقدسات قدس را به شدت محکوم و تاکید کرد که حماس با کسی تعارف ندارد و تشکیلات خودگردان هر چه سریع تر باید به دامان ملت بازگردد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این عضو دفتر سیاسی حماس کشورهای اسلامی و عربی را به تحرک و قیام فوری برای دفاع از مسجد الاقصی و حمایت از مقاومت و ملت فلسطین فراخواند.

فتحی حماد اشاره کرد که طرح‌های شوم دشمن صهیونیستی و اشغالگری آن رو به زوال و نابودی است و این رژیم هرگز با تشدید جنایت‌های خود نخواهد توانست عزم و اراده ملت فلسطین را تضعیف کند.

انتهای پیام

کد N560858