پیام تشكر سرپرست وزارت علوم از نیلی احمد آبادی

دولت,محمد علی نجفی,سرپرست وزارت علوم,نیلی احمد آبادی

در این مقطع از تاریخ آموزش عالی، استمرار ایثارگری‌های حضرتعالی در راه خدمت به خلق و اعتلای میهن اسلامی‌مان بود و نشان از حسن اعتماد ریاست محترم جمهور به شخص شما به عنوان دانشمندی والا و مدیری توانا دارد.

محمد علی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی از تلاش‌های مجدانه و فداكارانه محمود نیلی احمد آبادی در راه خدمت به خلق و اعتلای میهن اسلامی تشكر و قدردانی كرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی وزارت علوم؛ در پیام نجفی آمده است: پذیرش امر خطیر معرفی به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی، در این مقطع از تاریخ آموزش عالی، استمرار ایثارگری‌های حضرتعالی در راه خدمت به خلق و اعتلای میهن اسلامی‌مان بود و نشان از حسن اعتماد ریاست محترم جمهور به شخص شما به عنوان دانشمندی والا و مدیری توانا دارد.

در بخش دیگری از پیام آمده است: اینک که تقدیر الهی بر این قرار گرفته است که کماکان در سنگر دانشگاه تهران که نماد آموزش عالی در ایران است، به مجاهدت دلسوزانه خود ادامه دهید بر خود فرض می‌دانم یکبار دیگر از تلاش های مجدانه و فداکارانه شما سپاسگزاری نموده و از درگاه احدیت برای جنابعالی توفیق و تأیید مسئلت نمایم.

کد N559650