عسگری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری کرج شد

استان البرز

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین-البرز:مراسم معارفه «رضا عسگری»، معاون سیاسی و انتظامی با حضور معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری البرز، فرمانده انتظامی شهرستان کرج، مدیر کل حراست استانداری، ، معاونین فرماندار و کارکنان فرمانداری کرج درفرمانداری کرج برگزار شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج،در این مراسم ضمن گرامیداشت ایام سوگواری امام حسین(ع) و یاران وفادارشان، به شفافیت برنامه های دولت در ارائه خدمات به ملت شریف ایران اشاره کرده وگفت: خوشبختانه ملت عزیز ایران، با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری، در انتخابات 24 خرداد 92، به سیاستهای دولت تدبیر و امید رای دادند که در طول یک سال و اندی از تشکیل دولت،توانسته است با پی گیری مطالبات و خواسته های مردم در همه بخش ها، توفیقات خوبی در سیاست داخلی و خارجی به دست آورد. این توفیقات به خوبی در کشور ملموس است و ان شاء الله در سال دوم عملکرد دولت بهره مندی از خدمات دولت بیشتر خواهد شد
دکتر ایرانی، ضمن خیر مقدم به عسگری،معاون سیاسی و انتظامی و تشکر از خدمات حمیدوند، معاون سیاسی و انتظامی سابق،در خصوص شرایط ویژه شهرستان کرج گفت: امروز ، در مدیریت شهرستان کرج، با توجه به خرد جمعی که همواره مدنظر دولت اسلامی بوده و استفاده از توان همه نیروهای دلسوز در استان و همچنین اطلاعاتی که در طی 10 ماه گذشته که در خدمت مردم شریف کرج بوده ایم، کسب نموده ایم، امید تازه ای برای حل مشکلات این کلانشهر یافته ایم. دکتر ایرانی، همچنین به حساسیت شرایط کار در استان البرز و به ویژه کلانشهر کرج اشاره کرده و گفت: تنوع قومی و برخورداری از بافت متنوع فرهنگی در استان البرز و شرایط خاص جغرافیایی، از امتیازات این استان است که برای شناسایی این ظرفیت ها و استفاده بهینه از فرصتهای موجود، می بایست این کلانشهر از مدیران کارآزموده و با تجربه برخوردار باشد. وی اضافه کرد: خوشبختانه سکان استان البرز در دستان توانمند مهندس طهایی قرار گرفته است که سوابق درخشانی در مدیریت داشته و برای اداره این استان برنامه های جامعی دارند. معاون استاندار البرز، در ادامه به سوابق و تجربیات ارزنده عسگری، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری کرج اشاره کرده و ابراز امیدواری کرد این تجربیات در اداره حوزه سیاسی و انتظامی شهرستان کرج، مورد استفاده قرار گیرد
دکتر لطفی، مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری البرز نیز با خوش آمدگویی به عسگری، به اهمیت استفاده از مسئولین با تجربه و توانمند در اداره شهرستان کرج اشاره کرده و گفت: شهرستان کرج، به عنوان مرکز استان البرز و کلانشهر همجوار با پایتخت، دارای اهمیت ویژه ای در ساختار سیاسی و اجتماعی کشور است. بنابراین باید از مدیران کارآزموده و شایسته در این کلانشهر استفاده شود. وی با اشاره به اینکه بسیاری از ویژگیهای خاص اجتماعی و فرهنگی شهرستان کرج،می توانند در یک زمان هم به عنوان فرصت و هم به عنوان تهدید مطرح باشند، گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید، به انتصاب بر اساس شایستگی ها و تخصص افراد نگاه می شود و یکی از مهمترین رویکردهای دولت،استفاده از افراد شایسته و کاردان وفادار به نظام جمهوری اسلامی است
سرهنگ حقیقی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج نیز به سوابق درخشان و موفقیت های عسگری در مسئولیت های گذشته اشاره کرده و گفت: بسیار خوشحالیم که آغاز ماموریت آقای عسگری، در سمت معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ویژه شهرستان کرج، همزمان با آغاز دهه اول ماه محرم است که به نام امام حسین (ع) مزین و متبرک شده است. وی ابراز امیدواری کرد معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری بتواند با بهره گیری از تجربیات دکتر ایرانی، در جهت حل مسائل و مشکلات کلانشهر کرج موثر واقع شود.
در پایان، عسگری، معاون جدید سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان کرج، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارشان،گفت: اکنون که توفیق خدمت در میان مردم این شهرستان را پیدا کرده ام، امید است بتوانیم با همکاری سایر دوستان ،برای حل مشکلات این کلانشهر اقدامات موثری انجام دهیم. عسگری، با اشاره به تغییرات محسوس در وضعیت اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی جامعه، پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، تصریح کرد: رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص تاکید بر مقوله فرهنگ ،راه حل بسیاری از مشکلات اجتماعی است و دولت تدبیر و امید نیز با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری، برنامه ریزی های منسجمی برای رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی دارد.
وی اظهار داشت:در جمع مدیرانی وارد شدم که همه از تجارب زیادی برخوردارند و خوشحالم که بتوانم از این تجارب استفاد کنم توقع مردم از مدیران صداقت است مشکلات اجتماعی زیادی در کرج داریم که امید وارم با برنامه ریزی فرهنگی این مشکلات را برطرف کنیم.
عسگری، در ادامه حضور فعال نهاد های مدنی در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی را از بهترین نمودهای مشارکت مردمی در جامعه برشمرد.
معاون سیاسی انتظامی فرماندار کرج گفت:انتظاری که از میدران استان البرز داریم این است که توجه ویژه ای به فرمانداری داشته و همکاری تنگاتنگی به عمل آید و دست مارا باز بگذارند که به راحتی بتوانیم برنامه ها و اهداف پیش بینی شده در راستای پیش برد و تحول در زمینه های سیاسی،اجتماعی و سایر زمینه ها پیاده سازیم.
حمید عسگری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری کرج، دارای سوابق مدیریتی نظیر مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قزوین، بخشداری مرکزی بوئین زهرا، بخشدارآبیک، بخشدار مرکزی زنجان، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری زنجان و سرپرست فرمانداری آبیک می باشد.

4545

کد N559349