فتاحی: آقای نوبخت به فکر مردم نیست چون خانواده‌اش مشکلی ندارند

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی نسبت به وضعیت آب شرب در حوزه انتخابیه خود انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسین فتاحی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس خطاب به محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: دو شهر دهج و جوج چندین سال است که آب شرب ندارند و متاسفانه به هر میزانی که پیگیری می‌کنیم، نتیجه نمی‌گیریم. از طرف دیگر در پنج سال اخیر، نماینده قبلی و من به دنبال گرفتن مصوبه کمیسیون ماده 215 هستیم، اما هر سال کارشناسان ایرادی می‌گیرند و الان هم می‌گویند کاربرگ شما مشکل دارد. در صورتی که ما می‌دانیم پشت صحنه این موضوعات چیست.

وی ادامه داد: به نظر من چون خانواده آقای نوبخت مشکلی ندارند، وی به فکر مردم نیست، از طرف دیگر رئیس جمهور باید به قول‌های خود در جمع مردم عمل کند، همچنین نوبخت چرا به طرحی که پنج سال از عمر آن می‌گذرد و حیات مردم در آن است اهمیت نمی‌دهد.

نماینده مردم شهربابک در مجلس با اشاره به مشکلات گازرسانی و آبرسانی در حوزه انتخابیه خود خاطر نشان کرد: رئیس جمهور می‌گوید که دولت به دنبال گازرسانی به روستاهای بالای 20 خانوار است، حال اینکه هم‌اکنون شهرهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت از نعمت گاز محروم هستند.

انتهای پیام

کد N559304