نائب رئیس کمیسیون آموزش:مجلس نظرش انتخاب زاهدی یا حداد عادل برای وزارت علوم نیست

نائب رئیس کمیسیون آموزش معتقد است که دولت باید تلاش کند چهره ای را برای وزارت علوم معرفی کند که مورد قبول دانشگاهیان کشور باشد و علاوه بر سوابق علمی درخشان, سابقه مدیریت اجرایی هم داشته باشد.

جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرآنلاین درباره برخی شایعات درخصوص تمایل مجلس به معرفی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش یا حداد عادل رئیس فراکسیون اصولگرایان گفت: اصلا مجلس نظرش روی این افراد نیست .
وی با تاکید بر اینکه هدف این گونه شایعات جز فرافکنی و بردن مجلس به حاشیه نیست, تصریح کرد: هر کس الفبای سیاسی را بلد باشد به این نوع نگاه می خندد چون وزیر علوم باید کسی باشد که با نگاه رئیس جمهور همراه باشد.
وی درباره ویژگی های وزیر پیشنهادی علوم برای رای اعتماد از سوی مجلس, تصریح کرد: این فرد باید علاوه بر مورد قبول دانشگاهیان کشور بودن و سوابق علمی درخشان و سابقه مدیریت اجرایی هم داشته باشد.
کوچکی نژاد که می گفت وزیر پیشنهادی در بخش سیاسی باید شفاف باشد ,گفت: درخصوص جریان فتنه فرد معرفی شده باید نظرات شفافی داشته باشد و با اصحاب فتنه نزدیک نباشد و مورد اعتماد رئیس جمهور باشد. در این صورت مجلس حتما رای بالایی بهفرد معرفی شده خواهد داد.
29/212

 

 

 

کد N559131