۰
مخالف وزیر پیشنهادی علوم/ 3/

جمیری:اگر دولت هماهنگ بود وزیر کارآمد معرفی می‌کرد

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

چرا در حال حاضر به اسم اعتدال نیروهای ارزشی را از میدان خارج می کنیم؟ دانشگاه میدان دفاع از ارزش‌ها و حکومت الهی و تحقق حاکمیت الهی است مگر مقام معظم رهبری بارها تاکید نکردند که به اسم اعتدال نباید انسان‌های متدین را از صحنه خارج کرد اما امروز شاهدیم که انسان‌های معتقد و مقید را به میدان دانشگاه‌ها راه نمی دهند بنابراین ما امیدواریم که در میدان عمل وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

یک نماینده مخالف وزیر پیشنهادی علوم گفت: اگر میان دولت و مجلس هماهنگی‌ اتفاق می افتاد امروز شاهد معرفی یک وزیر کارآمد، عالم و با سوابق درخشان در نظام جمهوری اسلامی ایران بودیم و با خیالی راحت دور هم جمع می شدیم
به گزارش خبرنگار ایلناٰ، عبدالکریم جمیری در جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی علوم اظهار داشت: مخالفت با وزیر پیشنهادی علوم به عنوان یک وظیفه دینی و تکلیف الهی است.پیام عاشورا، دفاع از ارزش های الهی و قوام بخشی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پرهیز از هر گونه نگاه عملی است که می شود زمینه تضعیف نظام را فراهم کند.
نماینده بوشهر در ادامه یادآور شد: مقام معظم رهبری فرمودند که ما مجلسی می خواهیم که در تراز نظام ایران باشد و در مقدمه شکل گیری دولت یازدهم تاکید کردند که ما دولتی می خواهیم که همه نقاط مثبت دولت های قبل را داشته و از نقاط منفی آنها پرهیز کند. چرا زمانی که دولت قرار است به یک وزارتخانه سامان بخشد با همکاری با مجلس و نهادهای مربوط این امور را انجام نمی دهد؟ که اگر این هماهنگی‌ها اتفاق می افتاد امروز شاهد معرفی یک وزیر کارآمد، عالم و با سوابق درخشان در نظام جمهوری اسلامی ایران بودیم و با خیالی راحت دور هم جمع می شدیم ما همان گونه که از آقای فرجی دانا دفاع کردیم اما در استیضاح وی نیز مشارکت نمودیم چرا که در وزارت علوم و دانشگاه‌ها مسائلی پیش آمد که منجر به این تصمیم گیری شد و باید تاکید کرد که اگر هماهنگی بین دولت و مجلس رقم می خورد امروز موضوع استیضاح وزیر را به موضوع بورسیه ها ارتباط نمی دادند چرا که ما به دنبال صداقت و عمل به تکلیف بوده و هستیم.
این نماینده مجلس اضافه کرد: چرا در حال حاضر به اسم اعتدال نیروهای ارزشی را از میدان خارج می کنیم؟ دانشگاه میدان دفاع از ارزش‌ها و حکومت الهی و تحقق حاکمیت الهی است مگر مقام معظم رهبری بارها تاکید نکردند که به اسم اعتدال نباید انسان‌های متدین را از صحنه خارج کرد اما امروز شاهدیم که انسان‌های معتقد و مقید را به میدان دانشگاه‌ها راه نمی دهند بنابراین ما امیدواریم که در میدان عمل وظیفه خود را به درستی انجام دهیم.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.