یک مدرس حوزه:

ماهواره پرچم برافراشته اسرائیل بر روی بام‌های مسلمانان است

حوزه علميه,امام حسين ع ,محرم,ماهواره

یک مدرس حوزه علمیه امام صادق(ع) بیجار،‌ گفت: ماهواره پرچم اسرائیل است که بر روی بام‌های مسلمانان بر افراشته شده و باید به خود بیاییم که چرا نماد شیطانی جایگزین نماد حسینی شده است.

یک مدرس حوزه علمیه امام صادق(ع) بیجار،‌ گفت: ماهواره پرچم اسرائیل است که بر روی بام‌های مسلمانان بر افراشته شده و باید به خود بیاییم که چرا نماد شیطانی جایگزین نماد حسینی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کردستان، حجت‌الاسلام مهدی بایندور در سومین شب از ماه محرم الحرام در جمع عزاداران اباعبدالله الحسین در مسجد حضرت موسی بن جعفر(ع) اظهار کرد: پرچم لبیک یا حسین(ع) و ابالفضل(ع)، که بر روی سر در منازل، مساجد و تکایا نصب می‌شود از نمادهای اسلام و نماد حسینی است که بعضا در جامعه تبدیل به نمادهای بی حرمتی و بی‌عفتی می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم آسیب‌شناسی عزاداری‌ها افزود: اولین کار امویان ولایت‌ستیزی بود زمانی که پیغمبر اکرم(ص) در واقعه غدیر دست مبارک حضرت علی(ع) را بالا گرفت و او را به عنوان وصی و جانشین خود معرفی کرد با وجود اینکه 120 هزار نفر شاهد ماجرا بودند و همه بیعت کردند باز هم امیرمومنان تنها ماند.

بایندور با اشاره به فرازی از دعای جامعه کبیره مبنی بر اینکه کسی که حجت خدا را نشناسد خدا را نشناخته است، گفت: ائمه اطهار حجت خداوند هستند و امویان نمی‌خواستند علم امامت بالا برود.

وی افزود: هر فردی در طول عمر خود برای یک بار هم که شده وصیت نامه شهدا را بخواند که آن بزرگواران همه ما را سفارش کرده‌اند به اینکه ولایت فقیه را فراموش نکنید.

بایندور افزود: ولایت ستیزی باعث شده که امروز غربی‌ها بر حکومت‌های اسلامی سیطره پیدا کنند.

وی دین‌ستیزی را دیگر برنامه‌های دشمنان خواند و خاطرنشان کرد: گروه داعش که جیره خوار آمریکا و اسرائیل است اسم اسلام را یدک می‌کشند و هدفشان دین‌زدایی است.

بایندور در پایان با اشاره به عدالت سید و سالار شهدا یادآور شد: وجود تابناک امام حسین(ع) عدالت است و باید بر مقدساتمان مراقبه کنیم.

انتهای پیام

کد N558828