مقصر اصلی قوزک پای "اون" بود!

آژانس جاسوسی کره‌جنوبی با اعلام اینکه دلیل شش هفته غیبت مرموز رهبر کره‌شمالی را کشف کرده، گفت که عدم حضور کیم جونگ اون در انظار عمومی جراحی قوزک پای وی بوده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، رئیس آژانس اطلاعات ملی سئول امروز (سه‌شنبه) خطاب به قانونگذاران کشورش گفت که یک پزشک خارجی در ماه سپتامبر و یا اکتبر کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی را جراحی کرده و یک کیست را از قوزک پای راست وی خارج کرده است.

مشاور شین کیونگ-مین، از قانونگذاران اپوزیسیون کره‌جنوبی تایید کرد که آژانس جاسوسی سئول در جریان نشست غیرعلنی قانونگذاران، این اطلاعات را فاش کرده است.

غیبت طولانی مدت کیم جونگ اون باعث انتشار گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره سلامتی وی شد اما تصویر رهبر کره‌شمالی مجددا در اوایل ماه جاری میلادی در حالی در رسانه‌ ملی این کشور منتشر شد که وی با کمک عصا راه می‌رفت.

با این که هنوز مشخص نیست اطلاعات محرمانه آژانس جاسوسی کره‌جنوبی از کجا به دست آمده است، اما سئول همواره تحولات در همسایه شمالی خود را با دقت زیر نظر دارد و رویدادها را به صورت لحظه به لحظه تحلیل می‌کند.

انتهای پیام

کد N558278