عضو فراکسیون رهروان ولایت در گفت‌و‌گو با ایلنا:

نمایندگان در شرایط فعلی به وزیر علوم نگاه مساعدی دارند

مجلس,وزارت علوم,فراکسیون رهروان ولایت,نیلی احمد آبادی

هنوز برای ارزیابی نظرات نمایندگان زود است. چه بسا نمایندگانی که نظرات و انتقاداتی درباره وزارت علوم دارند که باید به آن‌ها پاسخ داده شود. اما نمایندگان در شرایط فعلی نظر مساعدی نسبت به وزیر پیشنهادی وزارت علوم دارند.

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت درباره جلسه اخیر این فراکسیون با وزیر پیشنهادی وزارت علوم گفت: این جلسه به نتایج خوبی رسید که طبعا این نتایج در آرای اعتماد نمایندگان به آقای نیلی بدون تاثیر نخواهد بود. بنای فراکسیون رهروان در شرایط فعلی کمک به دولت و وزارت علوم است.

غلامعلی جعفر‌زاده ایمن آبادی در گفت‌و‌گو با ایلنا درباره جلسه فراکسیون رهروان ولایت با علی نیلی آبادی، گفت: این جلسه به نتایج خوبی رسید که طبعا این نتایج در آرای اعتماد نمایندگان به آقای نیلی بدون تاثیر نخواهد بود. بنای فراکسیون رهروان در شرایط فعلی کمک به دولت و وزارت علوم است.

این عضو فراکسیون رهروان ولایت در ادامه افزود: البته هنوز برای ارزیابی نظرات نمایندگان زود است. چه بسا نمایندگانی که نظرات و انتقاداتی درباره وزارت علوم دارند که باید به آن‌ها پاسخ داده شود. اما در شرایط قعلی نظر مساعدی نسبت به وزیر پیشنهادی وزارت علوم دارند.

وی در پاسخ به این سوال که برخی وزیر پیشنهادی را مرتبط با حوادث سال ۸۸ عنوان می‌کنند و سعی بر رد صلاحیت ایشان بر همین اساس دارند، تاکید کرد: ایشان هیچ ارتباطی با این موضوع ندارند و بنده به صراحت این موضوع را رد می‌کنم.

به گفتهٔ او، برخی نمایندگان ممکن است که موافق آقای نیلی نباشند که نتیجه این تلاش‌ها در جلسه علنی رای اعتماد مشخص خواهد شد.

کد N558006