با حضور معاون اول رئیس‌جمهور؛

بزرگترین واحد تولیدی یراق‌آلات ساختمانی کشور به بهره‌برداری رسید

‌معاون اول رئیس جمهور در سفر به استان مرکزی با حضور در شهرستان زرندیه بزرگترین واحد تولیدی یراق‌آلات ساختمانی کشور را افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه مرکزی، شرکت کلون زرندیه با فعالیت در زمینه تولید یراق‌آلات ساختمانی آغاز به کار کرده و ظرفیت تولید سالیانه آن سه هزار و 225 تن و حجم سرمایه‌گذاری انجام شده آن بیش از 33 میلیارد تومان است.

این پروژه در زمینی به مساحت 18 هزار متر مربع احداث شده و در حال حاضر 470 نفر به طور مستقیم در این کارخانه فعالیت دارند. عملیات اجرایی این پروژه در سال 1391 شروع و پس از یک سال‌ونیم هم‌اکنون آماده بهره‌برداری است. این پروژه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و بدون تسهیلات بانکی اجرا شده و بزرگترین واحد تولیدی یراق آلات ساختمانی در کشور است.

حجم سرمایه‌گذاری انجام شده در این واحد بیش از 33 میلیارد تومان است. این پروژه دارای 10 هزار متر مربع سالن تولید، هزار و 200 متر مربع مجموعه اداری و هزار و 200 متر مربع مجتمع مسکونی است.

به گزارش ایسنا، افتتاح یک واحد تولیدی دیگر در زرندیه، حضور در جلسه شورای اداری استان و جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که عصر امروز به انجام خواهد رسید و افتتاح پست برق شازند(از طریق ویدئو کنفرانس)، از دیگر برنامه‌های سفر معاون اول رئیس جمهور به استان مرکزی است.

انتهای پیام

کد N557490