نعیم قاسم خواهان وحدت لبنانی‌ها در مقابله با تروریسم شد

تروريسم,حزب‌الله,لبنان,داعش

معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه بحران و مشکلات این کشور تنها با مذاکره و گفت‌وگو حل می‌شود، خواهان وحدت و یکپارچگی لبنانی‌ها در مقابله با تروریسم شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری العهد، نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی در مراسم شب دوم ماه محرم در مجتمع سیدالشهدا در جنوب این کشور تاکید کرد: تروریسم تکفیری به طرابلس ضربه زد و می‌خواهد تمامی لبنانی‌ها را از بین ببرد و این خطری برای همگان است. برای همین تمامی گروه‌های سیاسی باید به مسئولیت خود در زمینه مقابله با خطر تکفیری و ایجاد وحدت و یکپارچگی در میان خود عمل کنند.

وی گفت: تکفیری‌ها هیچ مالک و صاحبی ندارند و به هیچ کس توجه نمی‌کنند. بحران در لبنان تنها با مذاکره و گفت‌وگو حل می‌شود.

قاسم افزود: ما آمادگی خود را برای مذاکره اعلام کرده و با فتنه مخالفیم چرا که منفعت لبنانی‌ها تنها در وحدت و یکپارچگی و دیدار و گفت‌وگو میان آن‌هاست برای همین از لبنانی‌ها می‌خواهم تا در مقابله با تروریسم با هم متحد باشند.

نعیم قاسم خاطرنشان کرد: مبارزان حزب الله همان مسلمانان اصیل هستند که روش محمد (ص) و آل محمد را در پیش گرفتند تا جایی که جهان معتقد است این پرچم پرچمی است که پیروز می‌شود و دلیل پیروزی و بالا رفتن پرچم حزب الله ایمان کامل این حزب به خداوند است.

اخیرا در پی درگیری‌های میان ارتش لبنان و افراد مسلح در طرابلس دست کم هشت تن از نیروهای ارتش کشته و چند تن دیگر زخمی شدند.

انتهای پیام

کد N556647