۰
در «رادیو هفت» پخش می‌شود

قصه‌های عزاداری از زبان یک خیمه!

  • ۱بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

«رادیو هفت» در پنج روز اول دهه عزاداری ماه محرم، با روایت قصه یک خیمه عزاداری از زبان خود خیمه و همچنین آیتم‌های نزدیک به حال و هوای محرم همراه است.

محمد صوفی - کارگردان و تهیه‌کننده - در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، درباره برنامه‌های «رادیو هفت» در ایام عزاداری ماه محرم گفت: در هفته اول محرم، هر شب قصه‌خوانی با موضوع و حال و هوای این روزها و همچنین آیتم‌ها و موسیقی‌های نزدیک به موضوع محرم داریم.

او درباره قصه‌خوانی با موضوع محرم در «رادیو هفت» توضیح داد: این قصه‌خوانی که محمدحسین امیری، گوینده رادیو، آن را انجام می‌دهد و در پنج قسمت از یکشنبه (اول محرم) تا پنجشنبه (پنجم محرم) پخش می‌شود، قصه‌های یک خیمه است که این روزها در آن مراسم عزاداری برگزار می‌شود و قصه‌ها از زبان خود آن خیمه روایت می‌شود.

کارگردان و تهیه‌کننده «رادیو هفت» همچنین گفت: ما از هفتم تا سیزدهم ماه محرم (از دهم تا شانزدهم آبان‌ماه) به مدت یک هفته برنامه‌ای نخواهیم داشت و از شنبه، 17 آبان‌ماه برنامه «رادیو هفت» دوباره شروع می‌شود.

به گزارش ایسنا، «رادیو هفت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مشترک منصور ضابطیان و محمد صوفی هر شب ساعت 23 از شبکه آموزش پخش می‌شود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.