سرپرست جامعه روحانیت مبارز: برای دبیر کلی، اگر از دوستان کسی شرایطش بهتر باشد، من ورود نمی‌کنم

تسنیم نوشت:

سرپرست جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه هنوز زمان تشکیل جلسه شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز مشخص نیست گفت: به احترام مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ایم.

آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی سرپرست جامعه روحانیت مبارز در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت‌الله مهدوی‌کنی در دانشگاه امام صادق(ع) در جمع خبرنگاران در خصوص انتخاب دبیرکل جدید این تشکل روحانی، اظهار داشت: باید همه اعضای شورای مرکزی دعوت شوند، اما هنوز تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است.

وی با بیان اینکه هنوز زمان تشکیل جلسه شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز مشخص نیست، تصریح کرد: به احترام مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ایم.

سرپرست جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به سوالی مبنی بر احتمال دبیرکلی‌اش در این تشکل روحانی، گفت: اگر کسی از میان دوستان داوطلب باشد و شرایطش بهتر از من باشد، من ورود نمی‌کنم.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی پیرامون جلسات مشترک جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز، اظهار داشت: کم و بیش با هم ارتباط داریم، البته باید این سوالات را از سخنگوی جامعه روحانیت بپرسید.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه چه کسی می‌تواند زعامت اصول‌گرایان را برای وحدت برعهده گیرد، خاطرنشان کرد: هنوز در این زمینه بحثی نشده و گزینه مشخصی برای این کار تعیین نشده، اما احتمالا ۲ یا ۳ نفر به اتفاق یکدیگر می‌توانند این حرکت را پیش ببرند.

سرپرست جامعه روحانیت مبارز در خصوص زمان جلسه آینده وحدت اصول‌گرایان، تصریح کرد: هنوز زمانی برای این جلسات تعیین نشده، اما بدیهی است که اگر اصول‌گرایان موفق به وحدت شوند به توفیق بزرگی دست یافته‌اند و این جریان با قوت دنبال می‌شود.

 

45503

کد N556141