ابوترابی‌فرد:

رایزنی‌ها در مورد وزیر پیشهادی علوم از امروز شروع شده است

سیاست داخلی

در مورد استیضاح وزیر ارشاد اطلاعی ندارم.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نیلی احمدآبادی به تازگی معرفی شده است و رایزنی‌ها از امروز صورت گرفته و باید یکی دو روز رایزنی صورت گیرد تا در این باره اظهار نظر کرد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام والسملین محمد حسن ابوترابی فرد در حاشیه مراسم ترحیم آیت الله مهدوی کنی که در عصر امروز در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد، در خصوص اظهارات اخیر علی جنتی درباره اکران فیلم‌هایی که مورد اعتراض بخشی از نمایندگان مجلس است، گفت: من از اظهار نظر وی اطلاعی ندارم و بنابراین نمی‌توانم اظهارنظری کنم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا، مبنی بر اینکه ارزیابی‌تان از نیلی وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت علوم چیست و به نظرتان ایشان رای می آورد، اظهارداشت: وی به تازگی معرفی شده است و رایزنی‌ها از امروز صورت گرفته و باید یکی دو روز رایزنی صورت گیرد تا در این باره اظهار نظر کرد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارنظر اخیر حمیدرسایی مبنی بر اینکه استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هشت محور آماده شده است، تصریح کرد: من در این باره اطلاعی ندارم.

ابوترابی فرد در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر این که آیا کاندیدای دیگری برای دبیر کلی جامعه روحانیت مبارز تهران غیر از آیت الله مهدوی کنی وجود دارد، بیان کرد: فعلا از محضر آیت الله موحدی کرمانی استفاده می‌کنیم.

 

کد N556117