درخواستی از تریبون مجلس: قوه قضاییه اسیدپاشان اصفهان را به اشد مجازات برساند

خانه ملت نوشت:

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با تأکید بر جلوگیری از ایجاد رعب و وحشت در جامعه گفت: از قوه قضائیه و نیروهای امنیتی و انتظامی تقاضا داریم ضمن شناسایی سریعتر عامل یا عاملان اسیدپاشی اصفهان آنها را به اشدّ مجازات برسانند.

محمد جواد کولیوند در نشست علنی امروز (یکشنبه 4 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت حسین ابن علی(ع) و همچنین رحلت عالم ربانی حضرت آیت الله مهدوی کنی به شیعیان جهان گفت: چهارم آبان سالگرد اعتراض تاریخی و افشاگری حضرت امام خمینی(ره) علیه پذیرش کاپیتولاسیون در سال 1343 را گرامی میداریم.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا تعدادی از افراد معاند نظام و بی خردان خارجی و داخلی از یک جنایت اسیدپاشی فرد یا افرادی در اصفهان سوء استفاده می کند. این افراد ضمن روشن نمودن چهره واقعی خود در صددهستند تا چالش های جدید و هر چند ناچیز و غیرقابل اعتنایی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد کنند.

کولیوند ضمن محکوم کردن اقدام مجرمانه و زشت اسیدپاشی توسط جانیان که به هر دلیل این اقدام را به وجود آورده اند گفت: از قوه قضائیه و نیروهای امنیتی و انتظامی تقاضا داریم ضمن شناسایی سریع تر عامل یا عاملان این اقدامات قبیح و کثیف آنها را به اشدّ مجازات برسانند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تأکید کرد: به مردم این اطمینان را می دهیم برخورد قاطعانه و محکم مسئولان نظام اسلامی بار دیگر توطئه های احمقانه معاندان نظام را نقش بر آب خواهد ساخت و بار دیگر روسیاهی برای آنها باقی خواهد ماند.

کولیوند با بیان اینکه ضرورت دارد از طریق اطلاع رسانی دقیق و سریع از ایجاد رعب و وحشت در جامعه جلوگیری شود ،گفت: باید از جلوه دادن فضای ناامن در کشور خصوصا از سوی رسانه های بیگانه جلوگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه برخی از رسانه های داخلی خواسته یا ناخواسته در میدانی که غربی ها ایجاد کرده اند نباید ایفای نقش کنند گفت: رسانه ها باید با اطلاع رسانی دقیق به مردم به رسالت اصلی خود عمل کرده و در این راستا همواره یاری رسان کشور باشند.

 

23231

 

کد N555590