سوال از وزرای کشور، صنعت، اقتصاد و کار اعلام وصول شد

سیاسی

سوالات نمایندگان از وزرای کشور، صنعت، اقتصاد و کار در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضرغام صادقی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول سوال ملی موسی‌الرضا ثروتی نماینده بجنورد از وزیر کشور در خصوص لزوم اجرای برنامه پنجم، بودجه سالیانه، تقسیمات کشوری، قانون مدیریت بحران و قانون مدیریت کشوری خبر داد.

وی همچنین گفت که سوال ملی رمضان شجاعی کیاسری نماینده ساری از وزیر صنعت در خصوص عدم حمایت از شرکت شهرک‌های صنعتی و عدم توسعه صنایع سنگین و بزرگ در سال اقتصاد مقاومتی اعلام وصول می‌شود.

همچنین سوال رحماندوست نماینده تهران از وزیر اقتصاد در مورد علت خلف وعده وزارتخانه برای تسویه مالیات‌های سال 90 و سوال ایرج عبدی نماینده خرم‌آباد از وزیر کار در خصوص عدم توزیع عادلانه منابع اشتغالزایی با توجه به درصد بیکاری در کشور اعلام وصول شد.

مهرداد بذرپاش عضو دیگر هیات رییسه نیز از اعلام وصول لایحه عادی تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد به صورت عادی و طرح دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

این عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: طرح اصلاح جداول حوزه‌های انتخابیه و تعداد نمایندگان که پیش از این به امضای 25 نفر از نمایندگان رسیده بود به دلیل پس گرفتن تعدادی از امضاها و باقی ماندن حداکثر 13 امضا مسترد شده است.

انتهای پیام

کد N555547