۰
معاون فرهنگی قوه قضایه:

تصویب طرح امر به معروف و نهی از منکر را به فال نیک می‌گیریم

  • ۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
امر به معروف و نهي از منكر

دبیر همایش ملی قانون و امر به معروف و نهی از منکر گفت: تصویب طرح امر به معروف و نهی از منکر برای اولین بار در مجلس به تصویب می‌رسد و ما این مساله را به فال نیک می‌گیریم.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی با اشاره به نامگذاری هفته‌ ابتدای محرم به نام هفته‌ امر به معروف و نهی از منکر گفت: در راستای زنده نگه داشتن نام و خاطره‌ کربلا و به جهت اهمیت مساله‌ امر به معروف و نهی از منکر هفته‌ ابتدای محرم رنگ و بوی امر به معروف و نهی از منکر را به خود می‌گیرد.

وی ادامه داد: ‌این دو فریضه محورهای اصلی و پایه نظام جمهوری اسلامی ایران را شکل می‌دهد.

دبیر همایش ملی قانون و امر به معروف و نهی از منکر درباره‌ اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه قضایی گفت: دستگاه قضایی با کمک سایر دستگاه‌ها انجام این وظیفه را بر خود لازم می‌داند که این دو فریضه را محقق کند. همچنین دستگاه قضایی در ابعاد علمی و اجرایی و فرهنگی زمینه‌های این تحقق را فراهم می‌کند و به همین دلیل این همایش با کمک دادستانی کل کشور، نیروی انتظامی و بسیج برگزار شده است.

صادقی خاطرنشان کرد: سال گذشته کلید ابتدایی آغاز به کار این همایش توسط رئیس دستگاه قضا زده و مقدمات اصلی آن با محوریت قانون بنا نهاده شد؛ زیرا کار اصلی دستگاه قضایی بر پایه‌ قانون است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.