درگیری‌ها در قدس شرقی همچنان ادامه دارد

رژيم صهيونيستي,بيت‌المقدس,فلسطين,درگيري

منابع فلسطینی از وقوع درگیری‌های مجدد میان نیروهای رژیم صهیونیستی و جوانان فلسطینی برای چهارمین روز متوالی در قدس شرقی خبر دادند.

منابع فلسطینی از وقوع درگیری‌های مجدد میان نیروهای رژیم صهیونیستی و جوانان فلسطینی برای چهارمین روز متوالی در قدس شرقی خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از شبکه خبری اسکای‌نیوز، درگیری‌های مجددی میان نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی و جوانان فلسطینی برای چهارمین روز متوالی در قدس شرقی رخ داد.

عصر شنبه صدای انفجارهایی پس از وقوع درگیری‌ها در منطقه سلوان میان نیروهای رژیم صهیونیستی و فلسطینی‌ها به گوش رسید و پلیس رژیم صهیونیستی با استفاده از گاز‌ اشک‌آور اقدام به متفرق کردن جوانان فلسطینی کرد.

همچنین خبرگزاری فلسطینی وفا اعلام کرد که حدود 30 جوان فلسطینی در درگیری‌های روز جمعه با نیروهای رژیم صهیونیستی که از گلوله پلاستیکی برای متفرق کردن فلسطینی‌ها استفاده می‌کردند، زخمی شدند.

همچنین دستگاه قضایی رژیم صهیونیستی عصر شنبه تشییع جنازه جوان 21 ساله فلسطینی را که به ضرب گلوله نیروهای صهیونیستی شهید شده بود، برای یک روز به تاخیر انداخت.

رژیم صهیونیستی مدعی شده که جوان فلسطینی مذکور چند تن از عابران این رژیم در قدس از جمله یک کودک اسرائیلی را زیر گرفته است برای همین هم پلیس و نیروهای رژیم صهیونیستی از روز چهارشنبه و با شدت گرفتن درگیری‌ها در قدس شرقی و اطراف مسجد الاقصی مستقر شده‌اند.

انتهای پیام

کد N555214