عضو کمیسیون امنیت: اسیدپاشی، سناریویی برای مقابله با طرح حمایت از آمران به معروف بود

تسنیم نوشت:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اسیدپاشی، هیچ ربطی به بحث حجاب و عفاف نداشته و یک سناریوی از پیش تعیین شده برای مقابله با طرح حمایت از آمران به معروف بوده است.

سیدباقر حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در این گفت‌و‌گو ، با اشاره به اینکه واقعه اسیدپاشی یک اتفاق تلخ و به دور از انسانیت بود، گفت: اینکه این روزها برخی راه افتاد‌ه‌اند و می‌گویند این اتفاق به‌خاطر بی‌حجابی‌ بوده است، باید بگویم اصلاً این مسئله ربطی به این مباحث نداشته است.

وی افزود: به نظرم این بحث‌ها سنارویی از پیش تعیین شده برای مقابله با طرح حمایت از آمران به معروف و نهی از منکر در مجلس است و هیچ عقل سلیمی نمی‌تواند به خود بقبولاند که فردی به خاطر حجاب یک نفر زندگی او را برای همیشه به تباهی بکشاند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس در خصوص اخبار مربوط به درگیری نظامی بین نیروهای ایرانی و پاکستانی در مرز بلوچستان نیز گفت‌: پس از انتشار این خبر با مسئولان استانی در استانداری تماس گرفتم که آنها این خبر را تکذیب کردند.

وی افزود: با توجه به ناامنی‌های به‌وجود آمده در مرز پاکستان به هر حال طبیعی است که مراقبت‌های بیشتری نسبت به گذشته از سوی نیروهای داخلی صورت بگیرد اما این به معنای درگیری نیست.

 

23503

کد N554840