جن ساکی: درباره تمدید مذاکرات گفت‌وگو نکرده‌ایم

مذاكرات ايران و گروه 1 5,مذاكرات ژنو,مذاكرات وين,مذاكرات هسته‌اي

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: تمرکز ما روی ضرب‌الاجل 24 نوامبر است و ما درباره تمدید مذاکرات هسته‌ای گفت‌وگویی نکرده‌ایم.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: تمرکز ما روی ضرب‌الاجل 24 نوامبر است و ما درباره تمدید مذاکرات هسته‌ای گفت‌وگویی نکرده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جن ساکی، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در نشست خبری هفتگی خود با اشاره به مذاکرات هسته‌ای میان ایران و گروه 1+5، گفت: من فکر می‌کنم واضح است که تمرکز ما روی ضرب‌الاجل 24 نوامبر قرار دارد.

جن ساکی افزود: ما درباره تمدید این مذاکرات گفت‌وگویی نکرده‌ایم بنابراین من اطلاع بیشتری در این باره ندارم.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه گفت: بیل برنز، معاون وزیر امور خارجه آمریکا هفته جاری به کار خود پایان می‌دهد اما وی قرار است به همکاری خود در تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ادامه دهد.

جن ساکی افزود: برنز 33 سال است که در دستگاه دیپلماسی خارجی آمریکا فعالیت می‌کند و قرار بوده است در سال 2013 بازنشسته شود اما بنا به درخواست رییس‌جمهور و وزیر امور خارجه وی به کار خود ادامه داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا درباره نقش برنز در مذاکرات هسته‌ای ایران، اظهار کرد: ما پیش از این در این باره گفت‌وگو کرده‌ایم اما من تنها می‌خواستم تاکید کنم که وی به کار خود در تیم مذاکره‌کننده ادامه می‌دهد.

انتهای پیام

کد N553909