رییس مجلس پیروزی‌های کاروان ورزشی پارالمپیک را تبریک گفت

علي لاريجاني,بازي‌هاي پاراآسيايي اينچئون 2014

رییس مجلس شورای اسلامی طی پیامی پیروزی‌های درخشان و افتخارآفرین ورزشکاران جانباز و معلول در بازی های پارالمپیک آسیایی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب نتایج درخشان و افتخارآفرین ورزشکاران جانباز و معلول در بازی های پارالمپیک آسیایی را به مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، ورزشکاران و خانواده هایشان تبریک گفت.

متن پیام لاریجانی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تلاش و همت ورزشکاران جانباز و معلول با عنوان کاروان غدیر در بازی های پارالمپیک آسیایی که کسب نتایج درخشان و افتخارآفرین را به همراه داشت همه ملت را شاد و مسرور ساخت.این عزیزان قهرمان با رشادت و غیرت خویش توانایی هایشان را نمایان کرده اند تا همگان باور کنند هیچ عامل و دلیلی نمی تواند مانع کسب موفقیت در عرصه های زندگی و یا فعالیت های ورزشی باشد و می توان با انگیزه و امید قله های افتخار را فتح کرد.

اینجانب ضمن اظهارخوشحالی از دستاوردهای این عزیزان و عرض تبریک پیروزی های اعضای کاروان ورزشی جانبازان و معلولان به مقام معظم رهبری ، ملت شریف ایران ، ورزشکاران و خانواده هایشان موفقیت آنان را در تمامی زمینه ها از خداوند متعال مسئلت می کنم.

انتهای پیام

کد N553308