۴
اراکی:

اتحادیه علمای مقاومت با توطئه‌های استکبار مقابله کند

  • ۲بازدید
  • ۴ رای
  • ۰ دیدگاه
مجمع تقريب,وحدت,دبيركل مجمع تقريب مذاهب

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: ما باور داریم که آینده امت اسلامی توام با وحدت و الفت است و اسلام ناب محمدی پیروز خواهد شد و مومنان سرافراز خواهند بود.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: ما باور داریم که آینده امت اسلامی توام با وحدت و الفت است و اسلام ناب محمدی پیروز خواهد شد و مومنان سرافراز خواهند بود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، آیت‌الله محسن اراکی در مراسم افتتاحیه نشست هیئت تاسیسی اتحادیه جهانی علمای مقاومت در بیروت گفت: این اتحادیه تلاش می‌کند تا فلش قطب نمای جهان اسلام همواره بر روی رژیم صهیونیستی، دشمن اصلی متمرکز باشد.

وی با ستایش از موفقیت‌های مقاومت لبنان و فلسطین در رویارویی با دشمن صهیونیستی، گفت که این موفقیت‌ها زمینه شکست‌های پی در پی دشمن صهیونیستی و پیروزی‌های امت اسلامی را مهیا کرد.

اراکی اظهار کرد: امروز مقاومت با عزمی راسخ به قدرتی بزرگ تبدیل شده و قادر است علاوه بر خلق پیروزی‌های مستمر، همه توطئه‌ها و تجاوزهای صهیونیست‌ها و دیگر دشمنان امت اسلامی را درهم بشکند و آنها را ناکام بسازد.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز مقاومت نور امید را در قلوب مومنان برای آزادسازی سرزمین فلسطین و مسجد الاقصی نخستین قبله‌گاه مسلمانان و بازگشت ملت مظلوم فلسطین به وطن خود تابانده است.

وی ابراز امیدواری کرد: تفرقه و فتنه‌ها بزودی از کشورهای اسلامی رخت بربندد و بار دیگر الفت و وحدت جای آن را بگیرد و این دوره سخت و خطرناک پایان یابد.

اراکی به نقش و مسئولیت بزرگ علما و فرهیختگان برای برقراری وحدت و الفت میان مسلمانان و مسلمانان و دیگر ادیان الهی اشاره و اظهار کرد: ما باور داریم که آینده امت اسلامی توام با وحدت و الفت است و اسلام ناب محمدی پیروز خواهد شد و مومنان سرافراز خواهند بود.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بار دیگر به نقش اتحادیه علمای مقاومت در مقابله با دشمن صهیونیستی اشاره کرد و گفت: این دشمن درصدد است میان مسلمانان تفرقه و جدایی بیاندازد و سرزمین‌های ما را از بیش از ۶۰ سال قبل تاکنون اشغال کرده و خون انسان‌های بی گناه بویژه زنان و کودکان را به زمین ریخته است.

اراکی با بیان این‌که «استکبار جهانی درصدد است بر مقدرات ملت‌ها سیطره یابد و همه ارزش‌ها را از بین ببرد» تاکید کرد: اتحادیه علمای مقاومت باید با این توطئه‌ها و دسیسه‌ها مقابله کند.

نشست هیات تاسیسی اتحادیه علمای مقاومت به ریاست آیت‌الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیروت برگزار شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.