غفوری‌فرد در گفت‌وگو با ایلنا:

آیت‌الله مهدوی كنی همواره افراد و جناح‌های سیاسی را به اخلاق و اعتدال دعوت می‌کرد

سیاست داخلی

آیت‌الله مهدوی كنی مجاهدت‌های خالصانه‌ای در تمام دوران انقلاب اسلامی داشتند که مقام معظم رهبری هم به استمرار در مبارزه و حضور همیشگی‌شان در صحنه‌های مختلف انقلاب اشاره کردند.

رییس هیئت بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی تاكید كرد: آیت‌الله مهدوی كنی یک وزنه بسیار اثرگذار و مهم در انقلاب اسلامی بودند و همواره افراد و گروه‌ها و جناح‌های سیاسی را به اخلاق و اعتدال چه در نظر و چه در عمل دعوت می‌کردند.

حسن غفوری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به شخصیت تاثیرگذار مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی گفت: ایشان مجاهدت‌های خالصانه‌ای در تمام دوران انقلاب اسلامی داشتند که مقام معظم رهبری هم به استمرار در مبارزه و حضور همیشگی‌شان در صحنه‌های مختلف انقلاب اشاره کردند.

وی با بیان اینکه آیت‌الله مهدوی‌کنی همیشه اخلاق و اعتدال را مدنظر خویش قرار می‌دادند، یادآور شد: ایشان یک وزنه بسیار اثرگذار و مهم در انقلاب اسلامی بودند و همواره افراد و گروه‌ها و جناح‌های سیاسی را به اخلاق و اعتدال چه در نظر و چه در عمل دعوت می‌کردند.

عضو شورای مركزی حزب موتلفه انقلاب اسلامی در پاسخ به این سوال که خلا فقدان آیت‌الله مهدوی‌کنی جبران‌پذیر است، اظهار داشت: ایشان فرد بسیار استثنایی بودند که در دوران قبل از انقلاب بسیار آب‌دیده شده بودند که این تجربه‌ها قابل تکرار نیست و بعید است انسان‌هایی نظیر ایشان در آینده داشته باشیم.

 

کد N552310