پلیس کانادا فرد مسلحی که به پارلمان حمله کرده بود را کشت

پلیس کانادا فرد مسلحی را که به ساختمان پارلمان این کشور حمله کرده و در ورودی ساختمان اقدام به تیراندازی کرده بود را به ضرب گلوله از پای در آورد.

به گزارش خبرآنلاین به گزارش شبکه خبری بی بی سی انگلیسی پلیس کانادا هنوز این خبر را تایید نکرده است اما شاهدان عینی گفته اند فرد مذکور پش از اصابت گلوله از پای در امده است.

روز چهارشنبه این مرد مسلح در کانادا پس از شلیک گلوله به سوی یکی از نظامیان نگهبان ساختمان یادبود جنگ ملی این کشور در شهر اوتاوا به ساختمان پارلمان وارد شد که پس از آن، به گفته مأموران پلیس و شاهدان عینی صدای شلیک پیاپی گلوله از داخل ساختمان به گوش رسید.
به دنبال این حادثه ، پلیس سواره نظام سلطنتی به مردم ساکن محدوده مرکزی شهر هشدار داد که از پنجره ها و پشت بام های منازل خود فاصله بگیرند.

هنوز از انگیزه این اقدام هیچ گزارشی منتشر نشده است.

به گزارش خبرآنلاین منتقدین همواره گفته اند کشتن مجرمین و حتی مظنونین به جنایت در صحنه جرم یکی از شگردهای کشورهای غربی برای پرهیز از جنجال های بعدی در حین بازداشت، محاکمه و اجرای حکم است. به گفته این منتقدین کشته شدن مجرم در صحنه جرم، همواره یکی از ساده ترین روش های پلیس غرب برای سرپوش گذاشتن بر واقعیات بوده است.

4949

کد N552008