۱

پیام تسلیت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی ارتحال آیت الله مهدوی کنی

  • ۱۳بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور پیامی رحلت عالم ربانی و مجاهد خستگی ناپذیر حضرت آیت الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، مراجع تقلید ، علما، جامعه روحانیت ، اقشار مختلف مردم و بیت آن مرحوم تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن کامل پیام حجت الاسلام والمسلین علی محمدی به این شرح است:

"إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ ءٌ"

رحلت حضرت آیت الله مهدوی کنی عالم و مجاهد خستگی ناپذیر و یار دیرین امام خمینی(ره) و یاور همیشگی مقام معظم رهبری را به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، نمایندگان محترم مردم در مجلس خبرگان، حوزه های علمیه، علمای اعلام و خاندان محترم آن مرحوم و اقشار مختلف مردم عزیز تسلیت می گویم.

بی شک آن عالم فرزانه برای پیروزی انقلاب اسلامی و به ثمر نشستن نهال نوپای انقلاب و تثبیت حکومت اسلامی زحمات بسیاری را متحمل شدند و همواره به عنوان یک روحانی پیشگام و خستگی ناپذیر ، لنگرگاه انقلاب و نظام بودند و در شرایط سخت و صعب در کنار امام راحل و رهبر معظم انقلاب سنگ های بزرگی را از فراروی نظام اسلامی برداشتند.

نقش آیت الله مهدوی کنی در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی در همه احوال بویژه مقاطع سرنوشت ساز و حساس و حمایت از ولایت فقیه و ولایت پذیری، اخلاق مداری، مردم محوری، ساده زیستی و تواضع برجسته و مثال زدنی است.

اینجانب رحلت عالم برجسته و مجاهد مبارز انقلاب اسلامی و یار دیرین بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی را به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، علما، جامعه روحانیت و خاندان محترم ایشان تسلیت می گویم برای روح بلند آن مرحوم غفران واسعه الهی را مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.