انبارلویی: فرمول همگرایی تنازل در سلایق و پایداری در اصول است

اصولگرايان,حزب موتلفه اسلامي

رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: فرمول همگرایی اصولگرایان باید تنازل در سلایق و پایداری در اصول باشد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمد کاظم انبارلویی، رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی در کانون اعضا و طرفداران حزب موتلفه اسلامی استان تهران اظهار کرد: مرحوم آیت الله مهدوی کنی حق بزرگی بر گردن انقلاب دارند و در واقع ایشان سنگ زیرین آسیاب وحدت و همگرایی نیروهای انقلابی و لنگر گاه اصلی اصولگرایان بودند.

وی در ادامه با اشاره قرار گرفتن موضوع فتنه در دستور دشمنان گفت: موضوع فتنه همچنان در دستور کار دشمنان در خارج و داخل کشور است و نبرد نرم دشمن هیچگاه خاتمه پیدا نمی کند، اینکه آمریکایی ها گزینه نظامی را هر از گاهی مطرح می کنند هیچگاه این موضوع تحقق پیدا نخواهد کرد، زیرا عملا امکان پذیر نیست و نبرد نرم از طریق بازتولید فتنه انجام می شود.

انبارلویی اظهار داشت: نبرد نرم دشمن از طریق باز تولید فتنه انجام می شود. متاسفانه برخی ها با اینکه می دانند موضع رهبری و نظام در مقابل فتنه گران چیست، نامه‌پراکنی را در دستور کار قرار داده اند و موضوع رفع حصر را مطرح می کنند.

رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی در مورد همگرایی اصولگرایان نیز اظهار کرد: اصولگرایان سال گذشته به دلیل انشقاق دچار شکست در انتخابات شدند و خوشبختانه در حال حاضر آقای تقوی حرکتی را در جهت همگرایی اصولگرایان آغاز کرده اند و تمام اصولگرایان به این نتیجه رسیده اند که همگرایی ارزش و تحقق آن ممکن است.

وی در ادامه تصریح کرد: صیانت از انقلاب با چند پاره بودن امکان پذیر نیست و اصولگرایان باید به سمت همگرایی حرکت کنند.

انبارلویی افزود: اصولگرایان در همگرایی باید به قله که مقام معظم رهبری هستند نگاه کنند،محوریت اصولگرایان بعد از رهبری با جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم است.

رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به فرمول همگرایی اصولگرایان گفت: به نظر حزب موتلفه اسلامی فرمول همگرایی تنازل در سلایق و پایداری در اصول است. ما در اصول کوتاه نمی آئیم زیرا کوتاه آمدن در اصول باعث امراضی می شود که در گذشته اصلاح طلبان گرفتار آن بودند.

انتهای پیام

کد N551663