نوجوان استرالیایی:

تا زمان اهتزاز پرچم داعش بر فراز باکینگهام و کاخ سفید به مبارزه خود ادامه می دهیم

آمریکا اروپا

جدیدترین تصویر ویدیویی منتشر شده در مورد تهدیدات داعش حاوی تصاویری است که در آن یک نوجوان استرالیایی می گوید تا زمان تشکیل یک خلافت جدید در آمریکا و اروپا و اهتزاز پرچم سیاه داعش بر فراز کاخ باکینگهام و کاخ سفید مبارزات این گروه ادامه خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، به تازگی تصویری ویدیویی توسط داعش منتشر شده که در آن یک نوجوان استرالیایی اقدام به تهدید انگلیس، استرالیا و آمریکا می کند.

در این تصویر ویدیویی، یک نوجوان استرالیایی در حالی که در مقابل بیش از 10 نفر از همقطاران خود ایستاده و اسلحه ای را نیز در دست دارد می گوید: به رهبران کشورها به اوباما و تونی ابوت (نخست وزیر استرالیا) می گویم که با این سلاح هایی که ما در اختیار داریم و با این سربازان، جنگ را متوقف نخواهیم کرد ما تا زمانیکه به سرزمین های شما نرسیم سلاح خود را زمین نمی گذاریم. تا زمانیکه سر همه فرمانروایان مستبد را از تن جدا نکنیم و تا زمانیکه پرچم سیاه داعش را در همه جا از جمله کاخ سفید و کاخ باکینگهام (کاخ سلطنتی انگلیس در لندن) به اهتزاز درنیاوریم سلاح خود را به زمین نمی گذاریم.

این نوجوان استرالیایی که 17 سال سن دارد در ماه ژوئن به همراه یک نوجوان 16 ساله دیگر از استرالیا خارج شده اند. این فرد به بهانه آنکه با دوستان خود به ماهیگیری می رود از خانه خارج شده و به ترکیه سفر کرده و از آنجا راهی سوریه شده و به گروه داعش ملحق شده است.