نماینده طبس در گفتگو با مهر:

روش و منش سیاسی آیت الله مهدوی کنی افراد را به انقلاب جذب می کرد

مجلس

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: روش و منش سیاسی آیت الله مهدوی کنی به گونه ای بود که حتی افرادی که با انقلاب زاویه داشتند را جذب نظام می کرد.

محمدعلی عبدالله زاده در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر ضمن تسلیت ارتحال آیت الله مهدوی کنی گفت: من دانش آموخته دانشگاه امام صادق هستم و سالها در محضر ایشان تلمذ کردم. در مدت 7 سال هر شنبه در کلاس اخلاق ایشان شرکت کردم.

نماینده مردم طبس، آیت الله مهدوی کنی را استادی به تمام معنا خواند و گفت: ایشان به تمام معنا پیرو ولایت فقیه بود.

وی ادامه داد: نگاه ایشان به مسائل کشور با نگاه سنتی متفاوت بود و اصرار داشتند از تمام توان علمی و مدیریتی کشور باید استفاده شود.

وی ادامه داد: حتی اساتید و دانشجویانی که با مسائل انقلاب زاویه داشتند، روش و منش سیاسی ایشان آنها را جذب انقلاب می کرد که این اخلاق در کمتر کسی وجود داشت.

وی تصریح کرد: آیت الله مهدوی کنی متخلق به اخلاق اسلامی، الهی، باهوش و با شعور اجتماعی بالا بودند که بسیاری از مشکلات انقلاب را نظر و مشورت ایشان حل می کرد.

عبدالله زاده ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ به رهبر انقلاب گفت: آیت الله مهدوی کنی همیشه علاقه مند بودند بین نیروهای انقلاب انسجام وجود داشته باشند و دوست داشتند با محور ولایت حتی افراد زاویه دار نیز به نظام بارگردند هر چند متاسفانه در برخی شرایط اصولگرایان علیرغم تلاش های ایشان به خاطر دلبستگی های سیاسی و جناحی به وحدت دست نیافتند که این امر همیشه موجب نگرانی ایشان بود.