کنایه بذرپاش به روحانی: این ملت به سرهنگ های خود احترام می گذارد/ توافق به هر قیمتی، شعار قجری است

نسیم آنلاین نوشت:

نماینده مردم تهران در تذکر شفاهی گفت: آمارهای ارائه شده مبنی بر رشد اقتصادی در شش ماه اخیر را بسیاری از کشورهای توسعه یافته هم ادعا نمی‌کنند

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی رنگ اخلاص داشت و آرام از میان ما رفت؛ انقلابی ولی بی‌جنجال بود و در این برگ‌ریزان برگ زرینی از درخت انقلاب افتاد و در فتنه 88 هم ابن برگ زرین مثال زدنی بود و ثابت کرد رفاقت ها در زیر چتر انقلاب معنا پیدا می کند و هر چه سابقه هم داشته باشی قدر و ارزشت به میزان فاصله از ولی فقیه تعریف می شود؛ خداحافظ عمار انقلاب.

این نماینده مجلس شورای اسلامی به انتقاد از آمار ارائه شده پرداخت و گفت: چگونه تا 6 ماه قبل آمار رشد اقتصادی منفی 5.6 بود ولی اکنون در سه ماهه مثبت 4.6 است یعنی 10 درصد رشد اقتصادی انجام شده است؟

بذرپاش گفت: این میزان رشد را بسیاری توسعه یافته ها ادعا نمی کنند یا آن سیاه نمایی دروغ بود یا این آمار در و این بر عهده اعلام کنندگان است؛ آمار کاهش 6.5 درصدی نرخ بیکار ی هم جای تقدیر دارد.

او گفت: حوادث منطقه را بنگرید جمهوری اسلامی ایران یک جزیره ثبات است؛ این به مجاهدت سرهنگ هایی است که همیشه در انتخابات مورد ظلم واقع می شوند و و در مواقع خطر به کشور مورد لطف محسوب می شوند.

نماینده تهران ادامه داد: این ملت رعناست که به سرهنگ های خود احترام می گذارد و قدردان است و باید دید مذاکره کنندگان حقوقدان هم چه مقدار این تلاش ها را قدر می نهند ؛ آیا جان کری هم می گوید اگر توافق نکنیم جمهوری خواهان به قدرت می رسند.

بذرپاش گفت: بزرگترین انتقاد به روش تیم مذاکره کننده است؛ روشی که آمریکا را دچار خطای محاسباتی می کند ما هموارد گفتیم موافق توافق خوب هستیم و موافق توافق بد نیستیم ؛ اینکه هیچ توافقی از عدم توافق بدتر نیست یک شعار قاجاری است که تاریخ در مورد آن بد قضاوت می کند.

 

23231

 

کد N551328