۰

کنایه بذرپاش به روحانی: این ملت به سرهنگ های خود احترام می گذارد/ توافق به هر قیمتی، شعار قجری است

  • ۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نسیم آنلاین نوشت:

نماینده مردم تهران در تذکر شفاهی گفت: آمارهای ارائه شده مبنی بر رشد اقتصادی در شش ماه اخیر را بسیاری از کشورهای توسعه یافته هم ادعا نمی‌کنند

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی رنگ اخلاص داشت و آرام از میان ما رفت؛ انقلابی ولی بی‌جنجال بود و در این برگ‌ریزان برگ زرینی از درخت انقلاب افتاد و در فتنه 88 هم ابن برگ زرین مثال زدنی بود و ثابت کرد رفاقت ها در زیر چتر انقلاب معنا پیدا می کند و هر چه سابقه هم داشته باشی قدر و ارزشت به میزان فاصله از ولی فقیه تعریف می شود؛ خداحافظ عمار انقلاب.

این نماینده مجلس شورای اسلامی به انتقاد از آمار ارائه شده پرداخت و گفت: چگونه تا 6 ماه قبل آمار رشد اقتصادی منفی 5.6 بود ولی اکنون در سه ماهه مثبت 4.6 است یعنی 10 درصد رشد اقتصادی انجام شده است؟

بذرپاش گفت: این میزان رشد را بسیاری توسعه یافته ها ادعا نمی کنند یا آن سیاه نمایی دروغ بود یا این آمار در و این بر عهده اعلام کنندگان است؛ آمار کاهش 6.5 درصدی نرخ بیکار ی هم جای تقدیر دارد.

او گفت: حوادث منطقه را بنگرید جمهوری اسلامی ایران یک جزیره ثبات است؛ این به مجاهدت سرهنگ هایی است که همیشه در انتخابات مورد ظلم واقع می شوند و و در مواقع خطر به کشور مورد لطف محسوب می شوند.

نماینده تهران ادامه داد: این ملت رعناست که به سرهنگ های خود احترام می گذارد و قدردان است و باید دید مذاکره کنندگان حقوقدان هم چه مقدار این تلاش ها را قدر می نهند ؛ آیا جان کری هم می گوید اگر توافق نکنیم جمهوری خواهان به قدرت می رسند.

بذرپاش گفت: بزرگترین انتقاد به روش تیم مذاکره کننده است؛ روشی که آمریکا را دچار خطای محاسباتی می کند ما هموارد گفتیم موافق توافق خوب هستیم و موافق توافق بد نیستیم ؛ اینکه هیچ توافقی از عدم توافق بدتر نیست یک شعار قاجاری است که تاریخ در مورد آن بد قضاوت می کند.

 

23231

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.