نوروزی:

آیت‌الله سیستانی وحدت ملی را در عراق به ارمغان آورد

مجلس شوراي اسلامي

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس به نقش آیت‌الله سیستانی در ایجاد وحدت ملی در عراق اشاره کرد و افزود: در حال حاضر مفهوم شهادت و پیروزی خون بر شمشیر در بسیاری از کشورهای منطقه نمایان شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رحمت‌الله نوروزی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت رحلت آیت‌الله مهدوی کنی و تسلیت به مناسبت آغاز ایام سوگواری امام حسین (ع)، گفت: در این برهه حساس تاریخی که شاهد هجوم کافران و مستکبران جهانی و صهیونیسم غاصب با نیروهای مسلح در عرصه جهانی به ویژه در خاورمیانه هستیم باید بدانیم که قطعا آنها به دنبال نابودی ملت مسلمان و چپاول منابع آنها هستند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر مفهوم شهادت و پیروزی خون بر شمشیر نمایان‌تر شده است، تصریح کرد: علیرغم ددمنشی‌های آمریکای جنایتکار و حامیان آنان از جمله داعش و حمله به کشورهایی همچون عراق، سوریه و بمباران غزه چیزی جز استیصال و درماندگی برای ایادی استکبار و حامیان آن در منطقه باقی نمانده است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: نقش ارزشمند آیت‌الله سیستانی در عراق توانست وحدت ملی را به ارمغان آورده و فتنه‌ای که می‌رفت خون زیادی بریزد خنثی شد.

نوروزی افزود: باید تلاش ‌کنیم تا میراث گرانبهای شهدا و امام (ره) که ستون خیمه جهان اسلام یعنی ولایت فقیه است حفظ و تقویت شود.

نماینده مردم علی‌آباد کتول در مجلس در پایان به مشکلات حوزه انتخابیه خود از جمله رسیدگی به خرابی‌هایی که سیل اخیر در استان گلستان به بار آورده، مساله اشتغال و حل مشکلاتی همچون مشکلات جاده‌ای اشاره کرد.

انتهای پیام

کد N551208