فیلم(16+) / سنگسار یک زن توسط داعش

در یکی از تازه‌ترین ویدیوهایی که تروریست‌های داعش از جنایات خود در مناطق اشغالی عراق و سوریه منتشر کرده‌اند، یک زن جوان در حومه شرقی شهر "حماه"، پس از محاکمه در دادگاه صحرایی، به سنگسار محکوم می‌شود و به فجیع‌ترین شکل ممکن به قتل می‌رسد.

به گزارش ایسنا، العالم با انتشار ویدئویی از این جنایت، نوشت: در این ویدیو که با آرم داعش و در قالب نوعی تبلیغ در باره اجرای "حدود الهی" منتشر شده، زنی نشان داده می‌شود که از سوی یک تروریست داعش، به اتهام زنا مورد بازجویی قرار می‌گیرد و بر خلاف تمامی معیارهای اسلامی در اثبات جرم، بدون شهادت شهود و نظر قاضی عادل، به سنگسار محکوم می‌شود.

در این فیلم، شخصی که به نظر می‌رسد پدر این زن باشد، با بخشش دخترش به شدت مخالفت می‌کند و اجرای حکم درباره او را خواستار می‌شود و سپس دستان دخترش را می‌بندد و او را به سوی گودالی که برای اجرای "حد"! در نظر گرفته شده، هدایت می‌کند و در آنجاست که تروریست‌های بی‌رحم با سنگ‌هایی به اندازه تکه آجر به جان او می‌افتند و سنگسارش می‌کنند.

العالم در ادامه نوشت: تظاهر به اجرای حدود الهی، بویژه حد "زنا" از سوی تروریست‌های تکفیری داعش در حالی اتفاق می‌افتد که پس از پاکسازی سنگرهای داعش در مناطق مختلف، ده‌ها نمونه از "جدول"های زمان‌بندی و برنامه شرم‌آور "جهاد نکاح" سران داعش با زنان و دختران فریب‌خورده و اسیر دست تروریست‌ها، منتشر شده و به خوبی نشان می‌دهد که آنها با این اقدامات وحشیانه، جز تمسخر احکام الهی و زیر سوال بردن قوانین و آموزه‌های اسلامی، هدفی ندارند.

فیلم دردآور مربوط به این سنگسار را در زیر می‌بینید:

انتهای پیام

کد N550224