یک عضو اپوزیسیون رژیم صهیونیستی:

اغراق نتانیاهو درباره‌ی ایران برای پوشش شکست‌هایش است

سیاسی

رهبر یک حزب اپوزیسیون رژیم صهیونیستی اغراق بنیامین نتانیاهو درباره‌ی تهدید آمیز بودن برنامه‌ی هسته‌یی ایران را تلاشی از سوی وی برای منحرف کردن توجهات از شکست‌هایش دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه اورشلیم پست، زهاوا گال اون، رییس یک حزب چپ گرای اپوزیسیون در رژیم صهیونیستی با اشاره به تلاش‌های بنیامین نتانیاهو برای تهدیدآمیز نشان دادن برنامه‌ی هسته‌یی ایران گفت: نتانیاهو می‌خواهد با تمرکز روی برنامه‌ی هسته‌یی ایران توجهات را از شکست‌هایش در حوزه‌های دیپلماتیک و اقتصادی منحرف کند.

این عضو اپوزیسیون رژیم صهیونیستی افزود: راه‌حل مساله‌ی هسته‌یی ایران درجلب حمایت بین‌المللی و تقویت جایگاه اسراییل در جامعه جهانی از طریق همکاری‌ با کشورهایی است که برنامه‌ی هسته‌ای ایران مخالفند. اما نتانیاهو با اغراق در این زمینه سعی می‌کند روی شکست‌هایش سرپوش بگذارد.

وی هم‌چنین از فاصله گرفتن رژیم صهیونیستی از روند مذاکرات صلح فلسطین انتقاد کرد.

به نوشته این روزنامه صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو روز یک‌شنبه پس از پایان آخرین روز مذاکرات ایران و 1+5 نسبت به حصول توافقی که به ایران اجازه دهد زیر بنای هسته‌ای‌اش را شامل هزاران سانتریفیوژ حفظ کند ابراز نگرانی کرد.

او در ادامه فرافکنی‌های خود، در اظهارات خصمانه‌اش علیه ایران، برنامه هسته‌یی ایران را تهدیدی جدی‌تر از داعش دانست.

اورشلیم پست هم‌چنین نوشت: این اظهارات در حالی بیان شده است که گزارشات نشان می‌دهد ایران و گروه 1+5 شامل آمریکا، روسیه، چین، انگلیس، فرانسه و آلمان در آخرین دور از مذاکرات هسته‌یی خود در وین پایتخت اتریش به پیشرفت‌هایی رسیده‌اند.

انتهای پیام

کد N550036