پیام تسلیت سازمان بسیج دانشجویی کشور در پی درگذشت آیت‌الله مهدوی‌کنی

سازمان بسیج دانشجویی کشور در پی درگذشت آیت‌الله مهدوی کنی،با صدور پیامی،این ضایعه اسف‌بار را به به محضر بقیةالله الاعظم ارواحناله‌الفدا، نائب برحق ایشان حضرت امام خامنه‌ای مد ظله العالی، جامعه حوزوی و دانشگاهی و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن کامل این پیام تسلیت به شزح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه الراجعون

درگذشت عالم مجاهد حضرت آیت الله مهدوی کنی رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری موجب تالم و تاثر فراوان گردید.

مرحوم مغفور آیت الله مهدوی کنی(رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) عالمی ربانی ، استاد اخلاقی توانا و روشن ضمیر و مبارزی خستگی ناپذیر بودند که همواره با جامعیت خود میان علم و عمل و با شیوه و رفتار زندگی سراسر با برکت خود، راه و رسم جانبازی و مجاهدت همراه با بصیرت در راه دین و انقلاب را به ما آموختند.

این روحانی گرانقدر و شاگرد مکتب امام خمینی (رحمه الله علیه)، با درک روش و منش مبارزه عاشقانه ایشان، همواره در عرصه های گوناگون انقلاب دوشادوش ملت سرافراز برای پیروزی و به ثمر نشاندن آن از هیچ تلاشی فروگذار ننمود.

یاوری همیشگی برای مقام معظم رهبری که هیچ گاه در برابر طوفان های سهمگین و موج های مهلک، راه کج نکرده و به زانو در نیامد.

بی شک رحلت این مجاهد نستوه و این عالم ربانی ضایعه ای بس عظیم و سنگین برای جامعه حوزوی و دانشگاهی و ملت شریف ایران خواهد بود.

"إذا مات العالم ثلم فی الإسلام ثلمة لا یسدها شیء الی یوم القیامة"

نام مبارک آیت الله مهدوی کنی برای همیشه در تارک انقلاب خواهد درخشید و مردم شریف و قدر شناس ایران هرگز مجاهدت های این استاد را از یاد نخواهند برد.

سازمان بسیج دانشجویی رحلت این عالم جلیل القدر را به محضر بقیةالله الاعظم ارواحناله‌الفدا ، نائب برحق ایشان حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی، جامعه حوزوی و دانشگاهی و ملت شریف ایران تسلیت عرض می کند و از خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارد، و از دولت محترم بابت اعلام عزای عمومی در پی ارتحال این عالم گرانقدر تقدیر می نماید.

هنیئًا لَهُ ما أعدَّهُ اللهُ لإولیآء اللهِ و عبادِه الصّالحین

والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

انتهای پیام

کد N549474