عارف:آیت الله مهدوی کنی خدمات خود در مناصب گوناگون را وظیفه شناسانه انجام داد

پيام تسليت,محمدرضا عارف,آيت‌الله مهدوي كني

در پی درگذشت رئیس مجلس خبرگان رهبری،دکتر محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی ضمن ارج نهادن به شخصیت وارسته آیت‌الله مهدوی کنی،این ضایعه را تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌متن این پیام به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

رحلت فقیه دانشمند و مجاهد خستگی‌ناپذیر حضرت آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری موجب تاثر و تالم شد.

مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی در دوران حاکمیت استبداد و خود محوری دوران طاغوت با نقش آفرینی ارزشمند و هدایت جوانان و با تحمل زندان‌های طولانی مدت و شکنجه‌های طاقت‌فرسا از کرامت و منزلت مردم دفاع کرد. ایشان بعد از انقلاب اسلامی نیز یکی از یاران فعال و باوفای نظام جمهوری اسلامی ایران در مسئولیت‌های خطیر در دوره‌های مختلف بود و خدمات خود را در مناصب گوناگون با رویکرد وظیفه شناسانه تقدیم ملت شریف ایران کردند.

آیت‌الله مهدوی کنی همچنین موسس یکی از بهترین و موثرترین دانشگاهایی بود که بعد از انقلاب فعالیت ارزنده علمی خود را شروع کرد.

اینجانب رحلت یار دیرین اسلام، امام (ره)، مقام معظم رهبری، مردم و انقلاب اسلامی ،حضرت آیت‌الله مهدوی کنی را به مردم سرافراز ایران، رهبر معظم انقلاب،نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری ،حوزه های علمیه و دانشگاهیان علی الخصوص بیت شریف آن فقیه عظیم شأن و فرزندان آن عالم وارسته تسلیت عرض می نمایم و علو درجات را برای آن مرحوم را از خداوند متعال مسالت می نمایم.

محمد رضا عارف

کد N549382