حبیبی: جلسات وحدت اصولگرایان تاکنون موفق بوده است

محمدنبي حبيبي,اصولگرايان,حزب موتلفه اسلامي

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: بدیهی است همگرایی میان اصولگرایان در همه امور سیاسی از جمله انتخابات اثر خود را خواهد داشت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمدنبی حبیبی،در اجلاس دبیران استانهای این حزب با اشاره به سالگرد مرحوم حبیب الله عسگر اولادی درباره خصوصیات وی اظهار داشت: ایشان هیچگاه حتی از " من" مبارزاتی خود نیز دم نمی‌زد."تدین"، "تخلق به اخلاق اسلامی"، "تدبر و تفکر در امور" سه خصلت برجسته آن استاد بزرگ بود.

حبیبی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در مورد نشست اخیر همگرایی اصولگرایان گفت: جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای تقوی قبل از بستری شدن حضرت آیت الله مهدوی کنی درباره همگرایی اصولگرایان با ایشان صحبت کردند که آیت الله مهدوی می گویند «من قصد ندارم در این کار دخالت کنم»، اما کار شما برای همگرایی اصولگرایان خوب است.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: جلساتی که جناب آقای تقوی برگزار می کنند انتخاباتی نیست بلکه هدف اصلی‌اش حرکت به سمت همگرایی اصولگرایان است. بدیهی است همگرایی بین اصولگرایان در همه امور سیاسی ازجمله انتخابات اثر خود را خواهد داشت.

حبیبی در ادامه خاطر نشان کرد: نکته مهم در جلسات جناب آقای تقوی این است که ایشان سعی کرده‌اند از همه سلیقه‌های اصولگرایی دعوت کنند که برخی این دعوت را پذیرفته و برخی نپذیرفته‌اند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه «این جلسه در کار خود تا کنون موفق بوده است»، تاکید کرد: اصولگرایان باید از خود این سوال را بپرسند که آیا راهی جز ائتلاف داریم، ما لابد از ائتلاف در اردوگاه اصولگرایی هستیم و نباید بگذاریم رقبا میان اصولگرایان اختلاف ایجاد کنند. باید از هر سخنی که ایجاد تفرقه می‌کند، پرهیز کرد.

انتهای پیام

کد N547876