فرمانده نیروی زمینی سپاه:

اشراف اطلاعاتی کاملی در عمق خاک عراق داریم

سپاه پاسداران,نيروي زميني سپاه،

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اطلاعات مربوط به ورود تروریست‌ها به کشور از سوی همسایگان شرقی را به مسئولان دیپلماتیک و سیاست خارجی منعکس کرده و از پاکستان می‌خواهیم با این تروریست‌ها با شدت برخورد کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار محمد پاکپور در حاشیه یادواره شهدای نیروی زمینی سپاه با بیان این‌که اکنون وحدت در شرق کشور و سیستان و بلوچستان برقرار است، اظهار کرد: برخی حوادث ریشه در بیرون از مرزها دارد، اما بسیجیان بلوچ مرزبان شده و جلوی آنها را گرفته‌اند.

وی افزود: اکنون پاکستان هیچ کنترلی بر مرزهای خود ندارد و این مرزها رها شده‌اند، اما ما این آمادگی را داریم که با آنها برای تأمین امنیت مرزها همکاری کنیم.

پاکپور همچنین گفت: ما تا زمانی اقدامات تروریستی علیه کشورمان را تحمل می‌کنیم، اما حق خود را محفوظ می‌دانیم که با این اقدامات مقابله کنیم. ما اکنون شرایط خوبی در مرزها داریم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان این‌که سپاه بر اقدامات و تحولات عراق تسلط کامل دارد، خاطرنشان کرد: ما اشراف اطلاعاتی کاملی در عمق خاک عراق داریم.

وی همچنین تأکید کرد: ما با اقدامات تروریستی علیه کشورمان در هر کجا که باشد برخورد کرده و همان‌جا آن را خشک می‌کنیم.

پاکپور در پایان درباره رزمایش‌های نیروی زمینی سپاه نیز گفت: تا پایان سال جاری ما رزمایشی را برگزار می‌کنیم اما برنامه‌ای برای برگزاری رزمایش مشترک نداریم.

انتهای پیام

کد N547648