سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در گفت‌و‌گو با ایلنا:| 214717

عده‌ای نمی‌خواهند موفقیت دولت را ببینند

مجلس,دولت,وزارت اطلاعات,علوی

تحولات خوبی در سطح ملی و بین‌المللی از نظر رصد اطلاعاتی برای این وزارت‌خانه رخ داده که جای تقدیر و تشکر دارد و قریب به اتفاق مسئولان داخلی کشور نیز به این مهم رسیده‌اند.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت با اشاره به فضاسازی برخی جریان‌های سیاسی علیه دولت روحانی، گفت: اظهار تاسف در ارتباط با ارزیابی کابینه دولت آقای روحانی دارم. چون در هر دولتی این ارزیابی بعد از گذشت ۷ الی ۸ سال انجام می‌شود ولی اکنون این ارزیابی‌ها درباره کابینه دولت روحانی بعد از گذشت یک سال و چند ماه صورت می‌گیرد که این کمال بی‌انصافی است. در طول مدت ریاست جمهوری آقای روحانی اتفاقات نادری رخ داده که امیدوار کننده است. اما عده‌ای نمی‌خواهند این واقعیت را قبول کنند.

صفر نعیمی رز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به سخنان اخیر حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی درباره خط مشی وزارت اطلاعات در نحوه برخورد با مردم و افراد، تصریح کرد: از نکات مهم و درخور توجه این دولت وزارت اطلاعات است. از زمانی که آقای علوی مسئولیت  وزارت اطلاعات را بر عهده گرفته‌اند هم باعث رحمت بر این وزارت خانه و هم باعث توفیق برای این کشور _ که حاصل خون پاک شهداست _ شده‌اند.

به گفتهٔ نعیمی‌رز، تحولات خوبی در سطح ملی و بین‌المللی از نظر رصد اطلاعاتی برای این وزارت خانه رخ داده که جای تقدیر و تشکر دارد و قریب به اتفاق مسئولان داخلی کشور نیز به این مهم رسیده‌اند.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت در ادامه خطاب به مانع تراشی برخی جریان‌های سیاسی بر سر راه دولت تدبیر و امید، تاکید کرد: متاسفانه یک عده از افراد هستند که شغلشان نق زدن است و هیچ وقت دست از این کار بر نمی‌دارند و اجازه هم نمی‌دهند که کسی مقابل آنان ایستادگی کند..
وی ادامه داد: واقعیتی که وجود دارد یک عده هستند که دنبال ایجاد مشکل و مانع برای دولت هستند و نمی‌خواهند موفقیت دولت را ببینند.

کد N547264