تصویب کلیات طرح ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی

سیاسی

یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات طرح ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی از طریق حذف ماده 4 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ایسنا، سید محمد بیاتیان گفت: در دستور جلسه امروز طرح ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از بحث و بررسی فراوان ماده 4 قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اکثریت قاطع آرا حذف و بدین ترتیب کلیه وظایف، امکانات، اختیارات و تجهیزات شورای عالی فناوری اطلاعات به شورای عالی فضای مجازی منتقل می‌شود.

نماینده مردم بیجار تصریح کرد: در جلسه امروز 3 نماینده موافق و 3 نماینده مخالف و نمایندگانی از شورای عالی فناوری اطلاعات، شورای عالی فضای مجازی، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش‌ها به بیان دلایل،‌مستندات و استدلال‌های خود برای انجام این مهم پرداختند. در نهایت اعضای کمیسیون با حضور 24 عضو کمیسیون با 17 رای موافق کلیات این طرح را به تصویب رساندند. جزییات این طرح نیز در جلسات آتی کمیسیون بررسی و تصویب خواهد شد.

بیاتیان با اشاره به دومین دستور کار کمیسیون متبوعش گفت: طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و بهیاری‌های کشور که به صورت یک فوریتی در دستور کار کمیسیون بود بررسی و کلیات این طرح به تصویب رسید.

وی افزود: با بررسی جزییات طرح مذکور بین حقوق و مزایای کارکنان شهرداری‌ها با سایر کارکنان دولت و به وجود آمدن وحدت رویه بین دهیاری‌ها، شهرداری‌ها و راهداری بررسی و تصویب خواهد شد.

انتهای پیام

کد N547008