با طرح انتقادات شدید؛

وزیرخارجه رژیم صهیونیستی "ابومازن" را متهم به پیوستن به داعش کرد

آفریقا و خاورمیانه

وزیرخارجه رژیم صهیونیستی طی اظهاراتی به شدت علیه مواضع اخیر رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در زمینه جلوگیری از حملات صهیونیستها به مسجد الاقصی موضع گرفت، تا جایی که این تلقی ایجاد می‌شود که شهروندان این رژیم حق دارند هر روزه به یکی از مقدس ترین اماکن جهان اسلام یورش برده و آن را مورد هتک حرمت قرار دهند!

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رای الیوم، "آویگدور لیبرمن" وزیرخارجه رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه طی اظهاراتی به شدت علیه سخنان اخیر "ابومازن" رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در زمینه لزوم جلوگیری از حملات صهیونیستها به مسجد الاقصی موضع گرفت.

وی اعلام کرد: اظهارات ابومازن درباره منع یهود از حضور در کوه هیکل (ادعای صهیونیستها درباره مسجد الاقصی که هرگز ثابت نشده است) نشان می دهد، وی از عوامل اصلی ناآرامی ها در قدس شرقی است.

لیبرمن افزود: این اظهارات چهره واقعی ابومازن که منکر هولوکاست و خواستار تشکیل کشور فلسطینی بدون یهودیان است را نمایان کرده است.

وزیرخارجه رژیم صهیونیستی در ادامه با متهم کردن رئیس تشکیلات خودگردان به تحریک جامعه بین المللی علیه این رژیم، افزود: ابومازن با این اظهارات خود خواستار جنگ دینی شده و در واقع به گروه‌هایی مانند داعش و جبهه النصره پیوسته است.

خاطرنشان می شود ابومازن روز جمعه در اظهاراتی بر لزوم منع شهرک‌نشینان صهیونیست از ادامه هتک حرمت مسجد الاقصی تاکید کرده بود. مواضع لیبرمن در واکنش به این اظهارات ابومازن به نحوی بیان شده که گویی صهیونیست‌ها اهانت به این مکان مقدس اسلامی را حق اساسی خود می‌پندارند!