جلد اول"تفسیر حکیم" تالیف استاد انصاریان از چاپ خارج شد

قرآن کريم,شيعه

مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی دارالعرفان گفت: در آستانه ماه محرم جلد اول "تفسیر حکیم" تالیف استاد حسین انصاریان از چاپ خارج شد.

مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی دارالعرفان گفت: در آستانه ماه محرم جلد اول "تفسیر حکیم" تالیف استاد حسین انصاریان از چاپ خارج شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، امید خاکی با بیان این مطلب اظهار کرد: در آستانه ماه محرم جلد اول اثر ارزشمند و گرانسنگ "تفسیر حکیم" اثر مفسر گرانقدر حضرت استاد حسین انصاریان شامل تفسیر سوره حمد و آیات 1 تا 39 سوره بقره توسط مرکز نشر دارالعرفان از چاپ خارج شد.

خاکی افزود: "تفسیر حکیم" اثر جدید حضرت استاد انصاریان است که در پرتو عنایات حق در 30 جلد تالیف و منتشر خواهد شد. 8 جلد این اثر تالیف شده که در موسسه فرهنگی دارالعرفان در حال ویرایش و تحقیق و آماده‌سازی است که ان‌شاءالله در ماه‌های آینده به زیور طبع آراسته خواهد شد.

مدیر روابط عمومی دارالعرفان اضافه کرد: طبق آنچه در مقدمه این اثر آمده است سیاق این تفسیر متفاوت با تفاسیر دیگر قرآن است و طبق نظر مولف گرانقدر آن، با بررسی جنبه‌های مختلف علمی، به گونه‌ای که مرهمی بر دردهای جامعه و جلوه‌ای از نکته‌های جامع و دقیق قرآن برای اهل علم باشد به رشته تحریر درآمده است.

وی گفت: در این تفسیر بر خلاف شیوه متداول بسیاری از تفاسیر که به بحث‌های لغوی و یا ادبی و دیگر موضوعات بسیار پرداخته شده است، ضمن دقت نظر در این گونه مباحث برای مفهوم‌گیری از آیات، به بحث‌های کلیدی آیات قرآنی که در حقیقت هدف نزول این کتاب آسمانی است پرداخته شده است.

خاکی افزود: موسسه فرهنگی دارالعرفان مفتخر است در ضمن آثار متعدد حضرت استاد انصاریان این اثر فاخر که حکم نگین آثار این اندیشمند فرهیخته را دارد را به جامعه علمی تقدیم کند و در نشر و ترویج فرهنگ قرآن و اهل بیت قدمی بردارد.

انتهای پیام

کد N544145