آل‌هاشم:

امروز دشمنان و مستکبران عالم جرأت تعدی و تعرضی به میهن اسلامی را ندارند

سیاست داخلی

ش های صادقانه و متعهدانه سربازان فرهنگی ولایت، موجب اقتدار و بالندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران شده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در آئین تجدید میثاق با آرمان های امام راحل گفت: بی تردید ثمره تلاش های صادقانه و متعهدانه سربازان فرهنگی ولایت، موجب اقتدار و بالندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران شده است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در آئین تجدید میثاق روحانیون، مسئولان و کارکنان این سازمان با آرمان های امام راحل که صبح امروز در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی برگزار شد،گفت: بی تردید ثمره تلاش های صادقانه و متعهدانه سربازان فرهنگی ولایت، موجب اقتدار و بالندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران شده تا جایی که امروز دشمنان و مستکبران عالم جرأت تعدی و تعرضی به میهن اسلامی را ندارند.
وی در ادامه افزود: امروز در این مکان گرد آمده ایم تا با آرمان های نورانی و متعالی عزیز سفرکردمان تجدیدمیثاق نماییم و عهد ببندیم که میراث گرانبهای امام عزیزمان را پاس خواهیم داشت و تا آخرین قطه خون خود از آن حراست و پاسداری خواهیم نمود. نماینده ولی فقیه در ارتش ادامه داد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با آرمان های آن عزیز و مجاهدت و تلاش هزاران مرد و زن حاص شده و ثمره خون جوانان این آب و خاک است و عهد می بنیدیم که تا آخرین نفس از آن دفاع کنیم و هرگز اجازه ندهیم تا نااهلان و نامحرمان بر آن چیره شوند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان این که وحدت امت اسلامی از آرمان های حضرت امام خمینی بود، افزود: ما عهد می بندیم با تبعیت محض از فرامین خلف صالح ایشان، امام خامنه ای در راه خود ثابت قدم باشیم گرچه بدخواهان و بد اندیشان بر طبل تفرقه و نفاق بکوبند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در ادامه به تأسیس نهاد عقیدتی سیاسی در ارتش توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اشاره و تصریح کرد: تأسیس این نهاد، نشانگر ژرفای اندیشه و دور اندیشی آن عزیز بود. نهادی که با داشتن کارکنان متعهد و مخلص از کیان دینی و اعتقادی سربازان، دفاع و حراست می نمایند.

وی در ادامه گفت: 35 سال مجاهدت فرهنگی سربازان ولایت آنچنان ارتشی ساخته است که شجره طیبه نام گرفت و دژی مستحکم برای نظام اسلامی و زینتی برای اقتدار ولایت شد.

او افزود: بی تردید ثمره تلاش های صادقانه و متعهدانه سربازان فرهنگی ولایت، موجب اقتدار و بالندگی ارتش جمهوری اسلامی ایران شده تا جایی که امروز دشمنان و مستکبران عالم جرأت تعدی و تعرضی به میهن اسلامی را ندارند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ادامه داد: امروز شاهدیم در سراسر جهان اسلام ندای حق طلبی حضرت امام(ره) طنین انداز شده و ملت های مظلوم در کشورهای اسلامی علیه دشمنان به پا خواسته اند و این بدان معنی است که آرمان های بلند و اندیشه های متعالی آن عزیز فراگیر شده است.

وی در پایان گفت: با امام عزیزمان عهد می بندیم که تا آخرین قطره خونمان از میراث گرانبهای ایشان پاسداری بنماییم و از خداوند متعال توفیق در این راه را مسئلت می نمایم و اعلام می کنیم"امروز ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح، پاسداران غیور و بسیجیان غیرتمند با وحدت کامل و با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا راه آن امام زیر را ادامه خواهد داد."

کد N542754