دیدار صمیمی رییس‌جمهور با جانباز سعدآبادی فراهانی

رييس‌جمهور,حسن روحاني,جانباز

رییس‌جمهور با حضور در منزل حسین سعدآبادی فراهانی جانباز ۷۰ درصد قطع نخاع از نزدیک و در فضایی صمیمی با وی و خانواده‌اش دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در این دیدار که به طور سرزده انجام شد از نزدیک با این جانباز سرافراز و خانواده‌اش به گفت‌وگو نشست و برای این جانباز و خانواده‌اش صحت و سلامتی و اجر الهی آرزو کرد.

رییس جمهور در سخنانی با تجلیل از ایثار و فداکاری جانبازان عزیز کشورمان و خانواده های آنان، اظهار کرد: جانبازان در مسیر آزمایش سختی قرار گرفته‌اند و بی‌تردید هر عملی که برای رضای خداوند با دشواری همراه باشد خدای متعال اجر و پاداش بیشتری به آن می‌دهد.

روحانی با اشاره به اینکه صبر و تحمل و فداکاری جانبازان و خانواده آنان بسیار بزرگ و غیرقابل توصیف است، گفت: به طور قطع و یقین خداوند منان ثواب ویژه‌ای را برای شما جانبازان و خانواده هایتان در دنیا و آخرت مقرر می‌کند.

رییس جمهور همچنین با تجلیل از ایثار و فداکاری همسران جانبازان خطاب به همسر این جانباز اظهار کرد: شما کار بزرگ و بار مسئولیت سنگینی را از ابتدای زندگی مشترک بر دوش گرفته‌اید و بدون تردید در این راهی که خودتان انتخاب کرده‌اید خداوند اجر و پاداش جانبازان عزیز را در دنیا و آخرت برایتان عنایت خواهد کرد.

در این دیدار صمیمی حسین سعدآبادی فراهانی با ابراز خوشحالی فراوان از حضور رییس‌ جمهور در منزل خود خاطراتی از دوران دفاع مقدس و چگونگی مجروح شدن خود بیان کرد.

در این دیدار لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی رییس جمهور به این جانباز سرافراز دفاع مقدس اهدا شد.

روحانی را در این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس‌جمهوری در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید و حسین فریدون دستیار ارشد رییس جمهوری همراهی می کردند.

انتهای پیام

کد N542511