کامران دانشجو:

محور اصول‌گرایان جامعتین بوده، هست و خواهد بود

اصولگرايان

فعال سیاسی اصول‌گرا اظهار کرد: تاکنون در هیچ یک از جلسات خصوصی و عمومی صحبتی در رابطه با لیست واحد اصول‌گرایان برای انتخابات مجلس آتی نشده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کامران دانشجو وزیر علوم دولت دهم در حاشیه مراسم ختم دختر حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی در جمع خبرنگاران در ارزیابی همایش وحدت اصول‌گرایان که در روز شنبه در مجتمع 13 آبان برگزار شد، اظهار کرد: این جلسه، جلسه بسیار خوبی بود و به لطف خدا امروز همگرایی اصول‌گرایان که یک اصل به شمار می‌آید در حال صورت گرفتن است.

وی با اشاره به اقدامات حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی در ایجاد وحدت میان اصول‌گرایان، خاطرنشان کرد: آقای تقوی زحمات بسیاری کشیده‌اند و همه را به دور هم جمع کردند و به لطف خدا همگرایی خوبی در راستای کمک به کشور و بهره‌وری از نیروهایی که شاید به علت‌های مختلفی کنار گذاشته شده‌اند در حال انجام است و امیدوار هستیم که این همگرایی روز به روز عمیق‌تر شود.

این فعال سیاسی اصولگرا در ادامه با تأکید بر این‌که بحث همگرایی موضوعی است که برای کشور مورد نیاز است، گفت: ما هیچ گاه به این موضوع به صورت جناحی نگاه نمی‌کنیم بلکه به گونه‌ای نگاه می‌کنیم که یک پتانسیلی در کشور وجود دارد و این پتانسیل در راستای آبادی و اعتلای کشوراستفاده شود. آقای تقوی نیز در حال تلاش هستند تا این اقدام صورت بگیرد.

دانشجو همچنین اظهار کرد: این همگرایی به هیچ وجه در راستای تقابل با دولت نیست بلکه در راستای کمک به تعالی و آبادی کشور است.

به گزارش ایسنا، کامران دانشجو در پاسخ به این پرسش که آیا این همگرایی می‌تواند در ارائه لیست واحدی از سوی اصول‌گرایان بر انتخابات مجلس شورای اسلامی تأثیرگذار باشد، تصریح کرد: تا به این لحظه به هیچ وجه چه در جلسات خصوصی و چه در جلسات عمومی در مورد این موضوع صحبتی مطرح نشده است. اصل موضوع ما این است که همگرایی میان نیروهایی که توانایی‌های لازم را دارند و اصول‌گرایی را طبق تعریفی که مقام معظم رهبری از اصول‌گرایی دارند قبول دارند ایجاد شود و از توان این افراد که بسیاری از آنها جوان و بسیاری باتجربه هستند در راستای تعالی کشور استفاده شود.

وی در پایان در مورد وضعیت رهبری اصول‌گریان نیز گفت: از قدیم محور اصول‌گرایان و آنهایی که گفتمان امام و انقلاب را قبول داشته‌اند جامعتین بوده هم‌اکنون نیز بر این محور هستند و در آینده نیز بر این محور خواهند ماند.

انتهای پیام

کد N540694