زمینه سازی برای دیدار احمدی نژاد و خاتمی/ رئیس جمهور اسبق مخالف این نشست است

تدبیر نوشت:

در روزهای اخیر برخی از نزدیکان احمدی تژاد به دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی رفته اند تا زمینه دیدار احمدی نژاد و خاتمی را فراهم کنند.

طبق گزارش های رسیده به خبرنگار گفتگو نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی با تقاضای دیدار محمود احمدی نژاد مخالفت کرده است.

روزهای اخیر برخی از نزدیکان احمدی‌نژاد به دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی رفته‌اند تا زمینه دیدار احمدی‌نژاد و خاتمی را فراهم کنند این اقدام عیناً درباره حجت‌الاسلام والمسلین ناطق نوری نیز افتاده است و این بار هم نزدیکان احمدی‌نژاد به در بسته خورده‌اند.

بعد از انتخابات 92 احمدی نژاد در یک بایکوت سیاسی از طرف حامیان اصولگرای خود قرار گرفت،حامیان سال 84 و 88 امروز به صراحت حمایت بی دریغ خود را اشتباه می خواندند و مدیریت 8 ساله او را به چالش کشیدند و سعی کردند احمدی نژاد را از خود ندانند اما از آن طرف احمد نژاد و تیمش به این نتیجه رسیدند که باید پوست اندازی کنند تا در گردونه بمانند و احیانا رجعت نمایند ،مشایی که نشان داده بود که با رفتارهای متفاوت علاقه دارد که حمایت دیگر اقشار را بدست آورد بارها سعی کرده تا با ارائه مکتب ایرانی و دوستی با مردم اسرائیل و .. نمایی متفاوت از خود نمایش بگذارد

رفتار اخیر احمدی نژاد نیز در این راستا پیش بینی می شود احمد نژاد که از پایگاه سنتی خود طرد شده است سعی در رفتاری متفاوت دارد که شاید بتواند حوزه مانور خود را برای انتخابات مجلس گسترده تر کند باید دید این رفتار وی چقدر موفق خواهد بود!

 

23231

 

کد N539382