نمودار سوال های کاربران خبرآنلاین از رئیس جمهور؛از وضعیت اشتغال تادرخواست برای حقوق فرهنگیان

حسن روحانی,دولت یازدهم

به دنبال انتشار خبر گفت وگوی تلویزیونی رئیس جمهور با مردم از شبکه اول تلویزیون،بسیاری از کاربران خبرآنلاین سوال های خود را از رئیس جمهور طرح کردند.

 اجتماع و اقتصاد دو حوزه پر سوال کاربران خبرآنلاین از رئیس جمهور بود.از درخواست برای کاهش تورم، گلایه از رئیس جمهور در خصوص دعوت به سرمایه گذاری در بورس، وضعیت دریاچه اورمیه تا وضعیت وام ازدواج و اقدام های دولت درباره اشتغال جوانان .

حامیان اصلاح طلب رئیس جمهور هم از روحانی خواستند تا درباره موانع پیش روی دولت، نظرش درباره حصر برخی چهره های سیاسی و وضعیت دیپلماسی نظرات خود را بیان کند.

جدود 4 درصد کاربران هم مشخصا سوال های خود را درباره دیپلماسی ایران طرح کردند.6 درصد از پرسش ها هم موارد متفرقه بود که در دسته بندی های نمودار ذیل قرار نگرفت.

 

 

نقد وضعیت آموزش عالی، انتقاد از حقوق فرهنگیان و رسیدگی نکردن به وضعیت معلمان پیش دبستانی، درخواست درباره رسیدگی به وضعیت تولید، نقد به رفتار صداو سیما و  سوال درباره اینکه چرا رئیس جمهور درباره این رفتار صداو سیما موضع گیری نمی کند از جمله مسائلی بوده است که مورد سوال کاربران خبرآنلاین بوده است.

سختی کار رئیس جمهور هم همین است که باید برای انبوه درخواست هایی که منشاء آن  انتظار برای بهبود وضعیت زندگی و معیشت یا درخواست برای کسب شغل است، پاسخ دهد.

مجموعه کامنت های این خبر را اینجا ببینید.

/212 29

کد N539260