سردار سلامی:

شهدای تدارکات میدان جنگ را به میدان زندگی تبدیل کرده بودند

سیاست داخلی,سردار سلامی

هرگاه مسلمانان لباس جهاد از تن به در کنند لباس ذلت بر آنها پوشیده خواهد شد،شهادت را باید حراست از یک دین مقدس بدانیم که به بازگشایی یک فضای روحانی برای یک ملت منتهی می شود.

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهدای تدارکات با رشادت های خود موتور متحرک جنگ بودند و میدان جنگ را به میدان زندگی تبدیل کرده بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین سلامی شب گذشته در یادوراه شهدای تدارکات و پشتیبانی سپاه محمد رسول الله(ص)، در جمع خانواده ها شهدا و رزمندگان دفاع مقدس با تبریک مناسب فرارسیدن عید غدیر گفت:امشب روز اکمال دین است، و تمام نعمت های الهی بر انسان تمام می‌شود.

وی با اشاره به آیه‌ای از قرآن درباره شهادت، بیان کرد:ما در عالم ذهنمان نیز نمی‌توانیم شهیدان را مرده بپنداریم، زیرا قرآن به ما نوید داده است که آنها زنده‌اند و نزد پرودگارشان روزی دارند.

سلامی بیان کرد: حضور شهیدان در زندگی امروز ما یک احساس نیست، بلکه آنها حقیقت و سنتی از سنت‌های الهی هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه بابیان اینکه نگاه عمیق بدرقه یک مادر را کسی جز جودش نمی‌تواند حس کند تاکید کرد: امروز باید بدانیم به قدر مسلم صبر برشهادت شهیدان ازخود شهادت کمتر نیست.

وی گفت:درک عظمت شهادت قطعا برای ما ممکن نیست، اما آنها سند زندگی جماعت هستند که رفتند که یک ملت بر پای خویش استوار بماند.

سلامی با بیان اینکه شهادت تنها جانبازی در راه خدا نیست گفت: شهادت را باید حراست از یک دین مقدس بدانیم که به بازگشایی یک فضای روحانی برای یک ملت منتهی می شود.

وی با اشاره به آیات متعدد قرآن کریم که همواره مسلمانان را به جهاد، صبر بر مصیبت و کرنش نکردن می‌خواند، اضافه کرد: هرگاه مسلمانان لباس جهاد از تن به در کنند لباس ذلت بر آنها پوشیده خواهد شد.

این فرمانده ارشد نظامی با بیان اینکه شهدای تدارکات با رشادت‌های خود موتور متحرک جنگ بودند، خاطر نشان کرد: این شهدا میدان جنگ را به میدان زندگی تبدیل کرده بودند و زیر باران گوله‌ها، توپ‌ها و هواپیماها بدون هیچ سر پناهی در جاد‌ه‌ها تدارکات را تامین می کردند.

کد N538836